Ensar'da en az 3 kez tecavüz olmuş?

Ensar'da en  az 3 kez tecavüz olmuş?
Bir kez olmuş kapatlmayalım diyen aile bakanı utanmıyormu bunu söylerken?

Güncellemeler:
35 aile davadan cekilmiş...

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• aklıma bir olay geldi türkiyede tecavüze uğrayan turistlere tazminat ödeneceği haberi çıktıktan sonra bir turiste tecavüz eden gereksiz şöyle demişti" ona iyilik olsun diye tecavüz ettim ben"
    burda da bakanın kurduğu cümlede vakfımız diyor yani vakıf onlara aitmiş adalet ve ülke kalkınsın diye yapılıyosa demek ki bunlar
    işin ilginç tarafı o taraftan başka herhangi tepki almamış olması zaten
    ne günlere kaldık yarebbii

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar bana dokunmayan yilan bin yil yasasin mantiginda oldugu icin ben sasirmadim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ramazanda bir sokakta sigara içse ayağa kalkar utanmazlar, çocuklara tecavüz ediliyor, kadınlara tecavüz ediliyor kılları bile kıpırdamıyor.

1|0
    0|0
  • Şimdi erkekler söylüyordu ses etmezdim çünkü erkeklerin koltuk için menfaat için çoğu zaman susarlar.

Peki bir anne nasıl susar onum çocuğu olsaydı bakan olmasaydı aynı sözleri diyebilir miydi?

1|0
    0|0
  • ailelerle görüşülüp baskı yaptırılarak davadan çekilmeleri sağlanmıştır bence -.-

1|0
    0|0
  • akp liyimde saten bu kadını bakan yapmalrı suc aklının yetmedigini düşünüyorum yaşlılık olsa gerek. yakında alınır bu görevden demedi demeyi hatta bir twette atayım buna

1|0
    0|0
    • reza icin ne düsünüyorsun

• o zaman da devlet akp ydi ve özerlik bana cok korkunc gelmıyor. Boyle ahlaksızlar kadar. Yasayamıyoruz ki ulkede boyle zaten. Bu ulke bana cok sey vermedi. Cocuklugumdan beli calısıyorum. Aksamları rahat dısarı cıkamıyorum büyügümle bile. Hep korku hep igrenclik. Ben boyle ulkenin neyine ne yapayım? İhanet olması ıcın bana bir hayrının dokunması lazım

• ve tecavuzu oven bir insan bana gelecek yaratmaz cocuguma da

• Allah bunların binbir belasını versin 😐

1|0
    0|0
  • Allah korkuları yok gösteriş var.

1|0
    0|0
  • Bu ülkedeki mahluklardan iğreniyorum

1|0
    0|0
  • Ya boyle aile bakanimi olur ya deliricem.

1|0
    0|0
  • kapatılacak bir konumu bunlar?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...