Neden kızlar bu gelinlik merakınızz?

İnanın karikatürde de bahsedildiği üzere biz bir şey anlamıyoruz :)Neden kızlar bu gelinlik merakınızz?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere evlendım istedigim gelinliği giydim yine evlensem yine giycem Ohhh canıma degsın 😂😁😀

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ha haa :))) çok iyiymiş bu yaa. Ben anlatmadım valla hiç eşime o da hiç karışmadı :) istediğim gibi oldu bitti

0|1
    0|0
  • Ben merak etmiyorjm evlilige de merakli degilim niye hemcinslerim bu kadar evlilik meraklisi anlamiyorum

0|1
    0|0
  • Butun gelinliklerin ayni olmasindan bahsetmiyordur bir kadin zaten, sadece istedigi cumleler" evet o sana cok yakisir veya ustunde gordugunuzde tek onda bukadar guzel durabilecegini soylemenizdir. Yani gelinlikle alakasi yok bu durumun , ya da evlenmeyecekse evlilik tekliflerine acigim demeye getiriyordur. gelinlik sadece bir aractir amaca odaklanmakta fayda var , evlilik veya onu giyecek kisiye iltifat gibi

0|0
    0|0
  • gelinlik özel birsey bembeyaz kabarik elbise hangi kadinin hayali degil ki? her kadin önemser

0|1
    0|0
  • Ben de anlatayım mı gelinliğimi? Bİ dinle bak çok başka. :D Şaka şaka.. Evlilik hayalim yok ki gelinlik olsun.. :)

0|0
    0|0
  • Sorma

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...