Geceleri yan-üst-alt komşu tıkırtılarında uyuyabilen var mı?

Tıkırtı ve takırtıda uyayamamak konusunda ne düşünüyorsunuz?

0|2
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Benim üstümde çok tıkırtı oluyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hic duymuyorum

1|0
    0|0
  • sakin yerdeyiz

1|0
    0|0
  • yok sessiz

1|0
    0|0
  • valla tıkırtı ve takırtının tipine bağlı. ritmik bir tıkırtı değilse uyurum ancak ritmik bir tıkırtı ise ( yatak gıcırtısı gibi) uyuyamam, aklım başka yerlere gider hep.

1|0
    0|0
  • benim uykum gelirse düğün salonunda bile uyurum

1|0
    0|0
  • Bizdeki tıkırdı değil bildiğin gece maç yapıyolar evde bir o yana koşuyo bir bu yana az kaldı.

1|0
    0|0
  • Geçenlerde uyuyamadım bu bir gerçek gırç gırç gırç 03:00 gibi bitti mesaileri çok şükür uydum :)

1|0
    0|0
  • Kıyamet kopsa uyanmam

1|0
    0|0
  • Uykum çok hafiftir. ama eğer o gün çok yorgunsam uyurum.

1|0
    0|0
  • Öyle bir Komşu musun

0|0
    0|0
    • yok komşularım öyle ve ben garfield gibi işe dinlenememiş geliyorum. ne yaptımsa kar etmiyor laftan sözden polisten bağırmadan hiçbişeyden anlamıyolar. hayır gece neden sürekli takırdar insan neden uyumaz anlamıyorum

• ev kadını gündüz yatıyo gece iş görüyo takır tukur nolucak

• İyi enerjileri varmış her gece

• valla şimdiye kadar benden erken uyuyan bir komşum olmadı ama olursada uyunur yani tabi uykun hafif değilse

0|0
    0|0
    • sabaha karşı mı yatıyosun 5 gibi takırtı kesiliyo 7de tekrar başlıyolar :D

• bence o tıkırtı değil aradaki sigara molası olabilir :D

• Bebekleri oldu üstümüzdrkilerin çocuk sesi var bol bol

0|0
    0|0
  • Yanlızlıktan ve işssizlikten neleri dert ediyor insanlar yav :D

0|0
    0|0
  • söylerdim ancak tepkisizlikten nefret ediyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Alt komsumun oglu her gece deli gibi agliyo. Hic rahatsiz olmuorum. Alttan alttan bir aglama sesi gelio ama ben uykuya devam edebiliorum

1|0
    0|0
  • kafamı yastığa koyduğum an uyurum ses rahatsız etmez beni ama ışık eder

1|0
    0|0
  • yani zorlayarak bıraz

1|0
    0|0
  • uyuyamama değil de çok rahatsız edici gülme ve konuşma sesleri geliyo özellikle yan komşum suriyeli geceleri arapça şeyler duyunca çok korkuyorum

1|0
    0|0
  • bizimkiler sanatcı akşama kadar çalıyorlar bende dinlirom sağolsnlar. d

1|0
    0|0
    • güzelse ritmik bişeyler biyere kadar çekilir de. tam ses kesildi hah dalıyorum daldım derken takur tukur yerlere bişeyler düşürmeler, mobilya çekmeler, hah bu sefer dolap üstüne düştü gebermiştir derken küllerinden doğup aynı gürültüleri çıkarmalar mahfediyo

Yükleniyor...