Hayatımda güzel şeylerin olması için ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Artık deliricem, gelince her sey ustuste geliyor, hani her karanlıgın sonu aydınlıktı ben antartika miyim sürekli grafik aşaği dogru düşüyor :(
İyi düşünün iyi olsun diyorlar olmuyor, inançli olun diyorlar oluyoruz olmuyor, ailenize saygılı olun diyorlar oluyorum olmuyor, bitkiyi hayvanı sevin diyorlar seviyoruz oljyor :( Ama nerede kötü bir insan var şans hep onunla..23 yıldır yaşiyorum kimsenin bir şeyine karısmadım , dedikoduyu zaten sevmem ama niye ben de de guzel seyler olmuyor :( Cenabet gibi derler ya tam da öyle, tecrubeli arkadaslardan yorum bekliyorum acaba çok mizmizlandıgımdan evren benle ugrasmak istemiyor mu?
Güncellemeler
+1 yıl
acaba aile bireylerimiz gecmişte birinin ahını aldı biz karmasını yaşiyor olabilir miyiz?
Hayatımda güzel şeylerin olması için ne yapmalıyım?