Hayatımda güzel şeylerin olması için ne yapmalıyım?

Artık deliricem, gelince her sey ustuste geliyor, hani her karanlıgın sonu aydınlıktı ben antartika miyim sürekli grafik aşaği dogru düşüyor :(
İyi düşünün iyi olsun diyorlar olmuyor, inançli olun diyorlar oluyoruz olmuyor, ailenize saygılı olun diyorlar oluyorum olmuyor, bitkiyi hayvanı sevin diyorlar seviyoruz oljyor :( Ama nerede kötü bir insan var şans hep onunla..23 yıldır yaşiyorum kimsenin bir şeyine karısmadım , dedikoduyu zaten sevmem ama niye ben de de guzel seyler olmuyor :( Cenabet gibi derler ya tam da öyle, tecrubeli arkadaslardan yorum bekliyorum acaba çok mizmizlandıgımdan evren benle ugrasmak istemiyor mu?

Güncellemeler:
acaba aile bireylerimiz gecmişte birinin ahını aldı biz karmasını yaşiyor olabilir miyiz?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çok çabaladım mücadele ettim, umut ettüm hayal ettüm istedim koşturdum..
    Önce umutlarım hayallerim sevinçlerim yok oldu, sonra sağlığımda bozulmalar oldu, ailemde sağlık ve birtakım sıkıntılar oldu, maddi manevi sıkıntılar çektik.. Akraba arkadaş eş dost darbe..
    Ben ve ailem kimseye kötülüğü olmayan, vicdanı ve merhameti üst seviyede olan insanlar olmamıza rağmen ' kader' denen çemberin ateşinde yandık yanıyoruz.. bir taraf düzeldikçe bir taraftan bozuluyor..
    Ama herzaman güçlü ol umutsuz olma kendini aileni sev.. Doğayı hayvanları sev..
    Geriini sktr et..
    Nekadar zorlasanda düzelmeyince kader senin elin kolun bağlı..

1|0
    0|0
    • hadi ya :(

• @emrexxxxx12 sonum kaderimizi yaşıyoruz mücadeleye devam, kendi işim koşturuyorum inanıyorum ki bu durum daha iyi yerlerde olacak..
      şu an düzelme vaadeden bir çizelgede hayat..
      Yarın ne olur bilinmez..
      Sağlığım dersen çaresi olmayan bir hastalık ankikozan spondilit iltihablı romatizma.

En İyi Kız Görüşü

• haramın içinde helal ararsan Allah o işi hayırlı kılmaz kardeş

1|0
    0|0
    • ben haram bişey yapmıyorum ki, çaliştiğim işyeri kendi haline bir yer aldıgım maaş belli kiramı da veriyorum ne haram ki anlamadım

• @Fanta6 bende Allah'in bir bildiği vardır diyorum bnde. belkide sizin imtihanınız bu bunu ben bilemem. Allah bu durum karşısında ne tepki vereceğinize bakıyor olamaz mı bak kulumda buna rağmen yoldan ayrılmamdı şaşmadı. Ama isyan içersindesiniz yapmayın böyle dua edin Allah hayırlısını versin.

Erkekler Ne Diyor 11

• Valla bende anlamis degilim. Bu soruyu burda gorecegimde hic aklima gelmezdi sanki butun isleri ters giden dunyadaki tek insan benmisim gibi geliyordu yalniz olmadigima sevindim.
    Tövbe ediyorum bir degisiklik yok, isyan ediyorum bir degisiklik yok, dua ediyorum duzelen bisey yok, etmiyorum degisen bisey yine yok. Cevremdikler bunun bir sinav oldugunu soyluyor da bu sinav ne zaman bitecek bende bilmiyorum

1|0
    0|0
    • aynen kanka her gece Allaha dua eder şükrederim acaba şükrettiğim için bu zaten şükrediyor buna bu yeter mi diyor?
      Ama her sey ters gidiyor, gecen tam oh buay para ayırdım kenara derken çat diye telefonum düştü paramparça oldu ? bu nedir şaka gibi , bana da sinav diyorlar da 5 sene sinav mi olurmus nasi sinav bu

• olabilir demekki biri bir ah dedi olan bize oluyor cunku bizim butun aile boyle, hatta eve gittiğimde içim kara bulıutlar basıyor evin enerjisi kaçmiş, gazi kaçmiş kola gibi ama teyzemlere felan gidiyorum herkes pür neşe

• Kendi evimin disinda her yerde egleniyorum ne yalan soylim

• Olmayinca olmuyo ya son zamanlarda ki favori gorusum bu. Biyerden sonra anlamsizca yavasliyo hersey. O kotu insanlarinda sanslari biyere kadar. Antartika :) sevdigin seyleri yapmaya calis. Dusunmemeye calis. Paylasmakta rahatlariyo insani. Yukunu hafifletmek

1|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim kolayına hiç bişeyin mutluluğunu yaşamıyorum ama sonunda gelen mutluluk hepsinden hayırlı oluyor

1|0
    0|0
  • imtihan başlayınca öyle olyo 30000 lira kaybettim bir kamuda taseron olarak yeni işe başladım herkes kadro aldı ben acıkta kaldım bundan önce 3000 liraya calışıyodum 1300 işe başşladım babamın bir karısıdaha cıktı ben kimseye hasetle bakmadım ama olan oluyo işte sabretyoruz sigara içmiyodum bir pakete cıktı yöntem bulursan banada söyle

1|0
    0|0
    • aynen aynen ben de cok guzel bir işte çalişiyordum hayatım değişti bir anda :(

• dostum ben de yurtdısına gidiyorum amerikada 3 4 ay calısıp para biriktirecegim belki biraz enerjiyi degstirmek lazım :(

• inşallah başarılı olursun ne deyim ben amerikaya falan gidemem yani oraya gitsem kaybolurum heralde ben inşaat mezsunuyum yurt dışı şantiyelere gidicem artık ne yapayım ya elimden bişi gelmiyo caresizlik çok kötüü beni çaresiz kalan anlar sadece

• Her insanın hayatında olduğu gibi seninde hayatında olumsuzluklar Herzaman ara ara olacaktık olmazsa Şüphe et zaten düşünsene herşey hep düzgün gidiyor istediğin herseye sahipsin istediğin herşey hemen oluyor sence hayat ozaman zevkli olurmu bu sefer doyumsuz aç gözlü inançsız olacaksın yani herşeye isyan etme Tamam Anlıyorum seni ama bazen Sabırlı olmak gerekir her darlığın sonunda bir ferahlık vardır elin ayağın tutuyormu Sağlığın yerindemi şükür de herşey düzelir zamanla çok karamsar olma

1|0
    0|0
    • çok şükür saglıgımda hiç sorun olmadı ama diğer konular sürekli dalgalı

• Hatalarımız olucak Yanlışlarımız olucak ki düzeltmeye daha iyisini yapmaya çalışıcaz hepimiz zaman zaman umutsuzluğa kapılıyoruz karamsar oluyoruz ama inan hayat herşeye rağmen yaşamaya değer sen Herzaman sıkılmadan usanmadan daha iyisini yapmak Hayatını düzene sokmak için elinden gelenin çabasını ver Birgün meyvesini alıcaksın emeğinin bundan emin olabilirsin

• takma biseyi kafana

1|0
    0|0
  • Her şeyde bir hayır vardır

1|0
    0|0
  • bu dünyada üzülüyosan sevin, öbür dünyada üzülcek olanların vay haline

1|0
    0|0
    • ama her 'her seyi super giden insan' da kötü insan değil, tamam bu dunyada zengin olup lüx içinde yasamak için yasal olmayan yollara basvurmak gerek dogru ama ben onu istemiyorum ki sadece bir kaç işim yolunda gitse yeter :( mesela param yokken telefonum bozulmasın aglıycam ya

• bu dünyada kimin ne olacağını hiçbir insan yorumlayamaz, senin iyi sandığın belkide öbür tarafta hesap veremiycek kimse göründüğü gibi değildir, ayrıca mülk de mal da Yaratanın dilediğine bol verir, dilediğine vermez, dilediğine bekletir verir bunun pazarlığı olmaz

• Öl en güzel yer orası

1|0
    0|0
  • Bnde senin gibiyim mucize diye sayiliyorum sabah aksam

1|0
    0|0
  • Namaz kil ibadet et tavsiye ederim ama gosteris olarak degil cani gonulden kil

0|0
    0|0
    • kanka o içimden gelmiyor ama allah ona olan inancimi ve sevgimi biliyor

• Bilmekle olmaz dostum herkes cennete gitmek ister kimse namaz kilmak istemez

Kızlar Ne Diyor 3

• Dert etme dua et

1|0
    0|0
  • Allah sevdiği kulu zora düşürür sana da sabretmek düşer

1|0
    0|0
  • pozitif bakmalısın

1|0
    0|0
    • lostmy kidney valla postif baka baka polyanna oldum

Yükleniyor...