İnsanların dürtüleri ne şekilde belirlenir?

Biz mesela direkt olarak karşı cinse ilgi duyuyoruz doğanın kanunu gibi belirleniyor peki lez, gay, homo vs vs olanlar nasıl kendilerini bu yolda buluyorlar aranızda olan varsa açıklayabilir mi?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Üstünün dostu ol ki üstün olasın. Kendine gel be hey azgın, mağluplarla dost olma! Münkirin delili ancak ve ancak şudur: Ben şu görünen yurttan başka bir şey görmüyorum! Hiç düşünmez ki nerede görünen bir şey varsa o, gizli hikmetleri haber vermededir. Her görünen şeyin faydası, faydanın ilaçlarla gizli oluşu gibi o şeyin içinde gizlidir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu durum içgüdüsel bir şey. İnsanın duyguları tarif edilir bir şey değil. Kadınlara ilgi duymayan bir kadının hemcinsine aşık olduğuna da tanık oldum. Gay birinin bir kadına aşık olduğuna da lezbiyen birinin bir erkeğe aşık olduğuna da. Gönül işleri bunlar kural sinir tanımaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Allahım bizi ve neslimizi korusun

1|0
    0|0
  • Bahsettigin yol uyusturucu yolu gibi işler. Insan normal olanindan kendince zevk alamadığında farklisina yönelir. Her defasında daha fazla zevk almaya çalışır ve her defasinda daha az mutlu olur. Ilk defa kullanilan uyusturucu mükemmel tad verir ama alışkanlık halinde sadece bağımlılık yaratır. Karşı cinse karşı ilgi azaldığında değil aradığını bulamadığında insanlar bu yöne sapıyor. Hormonlar veya çevre faktörü ise yalandan ibaret. Gey olupta testesteron hormonu tavan olanlar var nasıl olurda hormonlarla alakalı olduğu söylenebilir bu durumda? Tamamen hayattan bıkkınlık ve olduğu yerde aradığını bulamadıklarında sonucu başka yerler ve başka aramalar oluyor.

0|0
    0|0
  • İhtiyaçları dogrultusunda

0|0
    0|0
  • hormon yuzundendir

0|0
    0|0
  • Biz de direkt olarak hem cinsimize ilgi duyuyoruz.

0|0
    0|0
  • o dürtülere yakınlaşmak ile belirlenir,

0|0
    0|0
  • @Burcutoprak1907 Bu abla lez mesela bak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğuştan oluyor genelde önümüze liste atıp seç beğen yok yani.. verilmiş bir karar yok. Sizin gibi doğuştan

0|0
    0|0
  • Duygularla

0|0
    0|0
Yükleniyor...