Evlilikte sizce bebek ne kadar süre sonra yapılmalı?

Evlilikte sizce bebek ne kadar süre sonra yapılmalı?

1|1
21|42

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle kaç yaşında olcagınız evlenince bide maddi durumu gözden gecirmek lazım yani 2000-2500 maal oluyo bir dogum bunların ana sebepler degil sadece gözden gecirmek önemli anne olmaı istediginde zaten duyguların sana diyecek artık bebek olsun diye uzatmayım ben 27 yaşında evlendim cocuk düşünmüyoduk 7 ay sonra karar verdik iyikide dogmuş oglum 4 aylık kokusu dünyalara bedel keşke daha erken evlenseydimde cocugum olsaydı kısaca 6-7 ay gez toz fantazi yap işte sonrada bebek yap pişman olmayacan emin ol

0|0
    0|0
    • haklısın max. zaten ben 1 yıl dıye düşünüyorum zaten Şu an bile cok istiyorum ama ozamanki dediğin gibi şartlara göre süreyi uzatırım

• arkadaşım giden ömürden gidiyo 1 yıl ideal ama cok geciktirme haa sen enişteyle yurt dışı seyahatlerine gidecekmişşin dün turu yapacakmışşın orasını bilemem ama mutevazi bir hayatın varsa hersey vaktinde güzel bebegini koklayınca yazdıklarım aklına gelcek ve gülümseyeceksin

En İyi Kız Görüşü

• Ciftler tamamen birbirine alistiktan, maddi anlamda rahata ciktiktan sonra sayet ikisi de hazırsa olmali. Bu nun suresi bana göre minumum 2senedir.

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum şu an nişanlıyım ve erkek tarafı düğünden sonra hemen torun istiyorum diye tutturdu cahillik mi desem artık yaşlılık mı desem bilemiyorum zihniyetlerini.

• Erkek anneleri genelde bir an once cocuk olsun isterler. Ama siz kebndinizi ne zaman hazir hissediyor rseniz o zaman yapin. Bizden de ayni sey var. Simdi hamileyim desem neden bu kadar erken demezler

• Teşekkürler 😊

Erkekler Ne Diyor 41

• Kendini ne zaman cocuğun sorumluluğunu almaya hissederseniz

2|1
    0|0
  • Mesela ben sana ilk 8 yıl yapmamalısın dediğimde sen eşine "İnternette hiç tanımadığım biri bana böyle dedi kesinlikle ilk 8 yıl bebek yapmıyoruz" mu diyeceksin?

0|0
    0|0
  • Hazır hissettiğinizde

1|0
    0|0
  • Evlilikte hemen çocuk yapılınca evlilik monotonlaşıyor.
    - Ben 2 - 4 sene arası yapılması taraftarıyım. Eşler evliliği yaşayabilsin.

0|0
    0|0
  • 2 yıl ideal bir süre bence

1|0
    0|0
  • Birbirini iyi tanıma & maddi anlamda istenen seviyeye gelebilme adına, yaşlar da müsaitse çiftler bebek için ortalama 1-2 sene bekleyebilirler. Ama bunun kesin ve net bir süresi vardır denilemez.

0|0
    0|0
  • Leyleklerin yoğunluğuna göre değişir.

Siz bir sıraya yazdırın kendinizi bakalım.. Kaç ay sonraya gün verecekler... Di mi?

0|0
    0|0
  • Çiftler kendilerini anne baba olarak hissettikleri ve bu duruma hazır oldukları zaman.

0|0
    0|0
  • Bir yil geçince

0|0
    0|0
  • 3 yıl sonra.

0|0
    0|0
  • bebege hazır olundukdan sonra. yeterli maddi imkan v vs vs

0|0
    0|0
  • İlk 2 yıl çalışma yapılmamalı :)

0|0
    0|0
  • Bence biraz aşk yaşanmalı
    Sonra yaklaşık 2_3 sene sonra çocuk olmalı

0|0
    0|0
  • 2 sene sonra.

0|0
    0|0
  • 1 gün sonra

0|0
    0|0
  • Bir yıl sonra

0|0
    0|0
  • Tamamen sorumluluk sahibi olunduktan sonra yapılmalıdır bence diyelim 23, 24 yaşlarında evlenen kişilerin max 27,28 yaşlarında çocuk sahibi olmaları daha uygun olur, benim açımdan.

0|0
    0|0
  • Hemen olsun

0|0
    0|0
  • . balayına giderken 2 kişi, dönerken 3 kişi dönülmeli..

0|0
    0|0
  • evlilikten sıkılmaya başlayınca yapılmalı ki bir aksiyon çıksın ortaya

0|0
    0|0
  • 2-5. sene arasında yapılmalıdır.

0|0
    0|0
  • 2 yıl geçmeli
    evlilik sevgili dönemine benzemez
    ama nasip tabi bu işler

0|0
    0|0
  • 1 sene en az

0|0
    0|0
  • hazır hissedince yani hemen

0|0
    0|0
  • 3 sene

0|0
    0|0
  • Üç yıl

0|0
    0|0
  • Bir buçuk yıl sonra ideal olur.

0|0
    0|0
  • ne zaman kadın anne olmaya erkek te baba olmaya hazır hissederse ve şartlar uygun olursa

0|0
    0|0
  • bence 1 yıl geçmesi lazım. neden evlenince herşey degişiyor çünkü

0|0
    0|0
  • Bence 3-4 yıl sonra.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 20

• Bana göre yaş ortalaması küçük ise 1-2 sene sonra düşünülebilir. Ama belli yaşa gelmiş insanlar ise ve bebek düşünülüyorsa bu süre çok uzatılmamalı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Hemen

0|0
    0|0
  • 2 sene sonra

0|0
    0|0
  • en erken 1 sene sonra

0|0
    0|0
  • Bir buçuk yıl sonra falan

0|0
    0|0
  • 1 yıl sonra

0|0
    0|0
  • En geç 1 yıl olmalı süre evlendikten sonra.

0|0
    0|0
  • 1 yıl sonra

0|0
    0|0
  • Evliliğin ilk 1 yılı cicim ayları, 2. yıl daha doğru 👶 bebek için 👶

0|0
    0|0
  • Min:2 sene

0|0
    0|0
  • 2 yıl sonra :)

0|0
    0|0
  • En az iki yıl sonra

0|0
    0|0
  • 3-4 yil sonra

0|0
    0|0
  • Bir kaç sene sonra en azindan çocuğun ihtiyaçları önceden alınır zorluk olmaz

0|0
    0|0
  • Yani bu konuda hiç düşünmemiştim ama sanirim 3-4yil sonra olabilir 😉

0|0
    0|0
  • 8 ay:)

0|0
    0|0
  • Çiftlerin ortak kararına bakar. Ben ilk 2-3 sene düşüneceğimi sanmıyorum.. :)

0|0
    0|0
  • yaşıma göre :/

0|0
    0|0
  • 1-2 yıl sonrasında tabı evlılık yası ve kadının yumurta rezervıne gore sekıl alınabılir

0|0
    0|0
    • bunun 30 a kadar yolu var aslında

• hmm Şu an 23üm kışa kadar evlensem 24 te hamile kalsam yeter heralde yetişiyorum yani :D

• evet super 25-26 ya hamılelık

• 1 2 yıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...