2 gün önce bir tane kadının dovulmesine şahit oldum ve adam bana bıçak çekti? ?

İstanbulun göbeğinde bir tane adamin kadını dovmesine şahit oldum bende tabi buna seyirci kalmayarak adama haddini bildirmeye gittim az daha canımdan oluyordum. Adama dedim ki sen kim oluyorsun savunmasiz bir kadina el kaldırıyorsun gücün kadina mi yetiyo hadi bana gel dedim bana vur adam cebinden bıçağı çıkarıp bana salladı sen kim oluyosun da benim işime karışıyorsun dedi kadın da ordan atladı sen karışma beyfendi bizim aramızda ki mevzuya dedi bende önümde bir kadını öldürseler artık müdahale etmeme kararı aldim sizce bu karari almamda hakli mıyım yoksa duyarlı bir vatandaş olarak olaylara sessiz kalmamaya devam mi etmeliyim bu arada acaba kadın benim ordan uzaklasmam için mi öyle birşey dedi kafama takıldı

Güncellemeler:
Güncel

1|1
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bazi kadinlar kocalarina okadar aff edersin köpek gibi düskün ki, adam kadini dövsede satsada sesini cikaramazlar malesef bu konudada Welcome to Turkey denilmeli

Buda ayni misal iste kadin orda kocasina köpek gibi düskün olmasaydi muhtac olmasaydi sana yinede bana yardim et derdi.

Sen yinede bir duyarli vatandas olarak davranmisin. Ve bu aldigin karar yanlis. Onca kadin var kocasi yüznden siddet altinda yasayan ama bunu istemeyen iste onlar senin yardimini hak ediyor. Böyle Kocam yapmaz karilarda anca kocasinin köpegi olur.

Kusura bakma bir an sinirlendim terbiyemi bozustuysam affedersin

0|1
    0|0
    • Haklısın bir kişinin yaptığını bütün herkese mal etmek hata olur ama kadın bana deseydi bana yardim et ben adamin elinden ne yapar ne eder alırdım çünkü bende boş değildim başımi belaya sokmak istemedim sadece

• Haklısın..

Kızlar Ne Diyor 4

• Kim dövülmek ister, ya da bundan haz alabilir ki? Belli ki kadın ya sizi korumak amaçlı öyle demiş, ya da sonradan adamın ona yapacaklarından korkmuş.

0|1
    0|0
    • Hakli olabilirsin ama tersi de olmus olabilir

• teşekkür ederim bir dahakine daha dikkatli davranıcam ki inşallah bir daha böyle birşey yaşanmaz

• Rica ederim. İnşaAllah yaşanmaz.

• Ortam. Kotu ya;((

0|1
    0|0
  • Bence sen zarar görme diye öyle söylemek zorunda kaldı polisi çağırmak daha mantıklı o tarz durumlarda

0|1
    0|0
  • Olabilir tabi korkuyordur belki görürsen karışmadan polisi ara bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yavaş anasını ya
    Kadın Nasıl öyle der

0|1
    0|0
Yükleniyor...