Sizce intikam almalı mıyım içimde hala o ateş yanıyor?

Arkadaşlar kısaca özetlemeye çalışıcam ama baştan söyliyim içimdeki ateş hala yanıyor.
12 yaşında babamın işi yüzünden başka bir şehre taşındık o zamanlar 6. sınıfı yeni bitirmiştim yaz ayıydı haziran sonu gibi. Küçük bir şehre geldik baya küçük monoton biyerdi.Önceleri herhangi bir şey hissetmezdim arada gelirdik iyi geçerdi zaman. herneyse taşındığımız zaman arkadaşlarımı çevremi sosyal hayatımı kısacası herşeyimi kaybedeceğimi bilemezdim. çocuktum o zamanlar aptaldım anlamadım zaten yine eskisi gibi olur diyordum içimden. olmadı. Ergenlik bana da uğradı hemde çok şiddetli. buraları anlatmak istemiyorum çok uzun sürebilir. Okulda yeni arkadaşlar yeni çevre falan ama beni böyle tanıdılar tipsiz çirkin biri olarak insanlar dalga geçiyordu özellikle kızlar. ben tatlı bir çocukken ( gerçekten 5-6. sınıf da kızlar bile teklif ederdi ) çok çirkin birisi olmuştum. Teklif ettiğim 2 kız oldu 2side reddetti birisi çok kötü dalga geçti hatta. arkadaşım dediklerimde 2 yüzlü çıktı. arkadamdan konuşmalar küfürler gibi çok kötü şeyler. İnsanların yüzüne bakamıyordum artık. İçimde günden güne büyüyen bir öfke oldu. ama belki yaratılış gereği buna dışarı vurmuyordum çok iyi rol yapıyordum hala da böyle. hiç belli etmem. Bana onları yaşatanlardan intikam almak istiyorum arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Güncellemeler:
Ek Bilgiler ÖNEMLİ : şu an 18 yaşındayım daha birkaç ay önce yeni girdim yani. Lise 3. sınıf okuyorum. şu an tipim düzeldi ergenlikten tamamen olmasada büyük çoğunluğundan kurtuldum. Onları hayal bile edemiyceği yakışıklı birisi oldum gerçekten bende şaşırdım ama belki Allah acımıştır bu dertler yükler fazla gelmiştir o yüzden yapmıştır bilmiyorum. Ama bu umrumda bile değil tipim çünkü içimde bişeyler kırdılar ve geri dönüşü olmuyor yaktılar orayı.
OKUYUN. bunları sadece kızlar için söylemedim. herkes için söyledim. bu yere geldiğimden beri beni böyle yapanlar için. Umarım pocohontoslar yerine beni anlayan birileri çıkar ve yol gösterebilirler çünkü gerçekten büyük bir ikilemde kaldım.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• Umursamamazlik güçlü insanların işidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...