Bu tip duyguları sevenler var mı?

Vapura binicektim üstümde deri bir ceket içimde bir kapşonlu var her yerim yırtık pırtık göz altlarım mosmor zaten yaşlı bir beyefendinin yanına oturdum eline bastonunu almış üstünde pardesü saçı sakalı özenle kesilmiş pahalı giyinmiş zaten belli baya beyefendi tipi işte 80 yaşında falanda muhtemelen 10 dakika boyunca bana acır bakışlarla baktı adam tam vapur geldi herkes kalkmaya başladı bilirsiniz Kadıköy Beşiktaş vapurunu insanlar ne kadar acele ediyor ben hep sonu beklerim kapıya yakın bir şekilde denizi izlemek için neyse amca genç takım elbiseli bir delikanlıdan rica etti evladım beni kaldırabilirmisin diye çocuk baktı geçti sadece vapura koşmaya devam etti belli çocuk 25 26 yaşlarında pahalı bir saat takmış pas parlak ayakkabı iş adamı yani sonra amca yardım edecek birilerini arıyor ben kalktım hafif boşalınca tebessüm ederek yardım mı lazım beyefendi dedim adam şaşırdı bir an kafasını salladı adamın elinden tuttum önce tokalaşır gibi sonra kavradım kaldırdım koluna girdim yerine oturttum zar zor yürüyordu adam bastonla zaten adam yanığıma dokundu teşekkür ederim evladım dedi sıkıntı yok dedim tebessüm ettim dışarı çıkmaya doğru yürüdüm kapıdan çıkarken baktım adam bana bakıyor hala :D iyilik yaptım diye anlatmıyorum ama adamın ön yargılarının kırıldığını hissettim resmen hoşuma gitti :D

0|1
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Okurken istemsiz tebessümle okudum önyargıyı kırabildiysen ne mutlu sana

0|0
    0|0
    • evet hoş hissettim ya aklımda şey falanda yoktu aa işte ben böyle rock'cı rock'cı takılıyorum amcada böyle bakıyor ders vereyim şuna tarzında sadece iyilik yapmak istedim acıdım bir nevi kimse adamın vapura girmesine yardım bile etmezdi gençlik demedi adam en azından

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...