Üşenmeden okursanız sevinirim...

Bugün bir olay yaşadım dövmeciye gittim kesinlikle kaç aydır istediğm lotus çiçeğini yaptıracakm ayak bileğime. (Sıkılgan bir yapm olduğndan orayı istedm) neyse gittk boyutuna karar verdk şekli ayağıma çıkardık içime sindi tamam dedm yaptıralm... Sonra ne zman yukarı çktm o koltuğa oturdm ve aletin sesini duydm bir korku geldi bana dedm napıyorum. Hayır anlamadığm herşey içime sinmişken neden böyle olduğum? Sonra dedim adama durun ben hazır değilm. Keşke baştan söyleseydinz dedi malzemeleri açtım açmazdım o zaman dedi. Hayır şu an o kdr vicdan azabı çekiyorum ki ben masrafınızı karşılaym dedim ama kabul da etmedi, yapmadığm iş için para almam dedi. Yani şu an hem yaptırmadığm içn üzgünm hem de adamı o duruma düşürdüğm için :( çok mu ayıp etmişim? Acaba kendim istiyorum zannediyorum da bilinçaltımda istemiyor muyum aslında? :(

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Dövme, görüntü olarak hoşuna gidiyor ama, acıyacak diye korktuğun için son anda vazgeçmişsin anladığım kadarıyla.
    Olan olmuş artık, kafana takma, kendini üzme.

Dövmem yok ama, ben de senin gibi, dövme yaptırırken acıyacağını düşündüğüm için yaptırmıyorum.

Bunun dışında, görüntü olarak güzel durmasına rağmen,
    içindeki kimyasallar, vücuda zararlı. İsteyen yaptırsın, istemeyen yaptırmasın. Kişisel görüşüm böyle.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayir dogru olani yaptin

1|0
    0|0
    • Hmm öylemi diyosun? Karşısın galiba dövmeye

• Karsiyimda ama icinden bir an öyle bir hiss geldise dogru olani yaptin hem sonuçta adama para da teklif ettin Kabul etmedise kendi suçu

Erkekler Ne Diyor 15

• Sıkılgan bir yapın olduğu için korkuyorsun acaba güzel olmazda yaptığı dövmeyi beğenmezsem diye, o konuya gelincede onun işi o malzemeleri açıp ya yapmak ya yapmamak ayıp diye birşey yok saçmalığa gerek yok müşteri her zaman haklıdır

1|0
    0|0
    • Aynen çok sıkılganım bir de... Hani ilk hevesde belki mutlu olurum ama sonrası pişmanlık olabilir

• İşte bu yüzden korkuların ağır basıyor

• yok be ne ayıbı yaptırmak zorunda değilsin adam zaten yapmadığım iş için para almam diyerek karakterini ve alınmadığını belli etmiş sıkıntı yok

1|0
    0|0
    • Ama bozulmuştu baya, ve adama 0 malzeme açtırdm açma parası diye birşey de var sanırım

• yani bozulmuş olsa bile ben kendi açımdan baktığımda benim için masrafınızı karşılayım demeniz yeterli olurdu ayıp olarak algılamamam açısından gerekeni yapmışsınız sıkmayın canınızı

• Pekala teşekkür ederim yorumunuz için

• yok be adamda artislik yapmış gibi rahat ol

1|0
    0|0
  • Hayır ayıp etmemişsim, normal olabilir.

1|0
    0|0
    • Benim dedemde, çolak olduğundan, kolunu düzelttirmek için doktora gitmiş, ama son anda vazgeçmiş😂 sen düşün artık gerisini.

• Anaaa çok enteresanmış 😄😄

• Yaa, kolunu düzeltmek için kıracaklarını gördüğünde vazgeçmiş.😂

• Ne kadar ayıp

0|0
    0|0
  • Ne malzemesi acmis sormasi ayip para avcundan gitmis tirp atmis ayip filanda olmamis takma kafana

1|0
    0|0
  • Vücudum anı defteri dövmelerim hikayemdir. Bence mi okumanı öneririm. Bak eğer yaptırmak istiyorsan yaptır acısı inan korkulacak kadar bir acı değil, hatta 1. yi yaptır eminim 2. yi yaptırmak için can atacaksın. Bu arada evet normalde makineyi calıstırdıkları andan itibaren o parayı vermen gerekiyor ama şanslısın almamış, yoksa benim dövmecim ben aynı şeyi yapsam kafamı delik deşik ederdi o makineyle :D

0|0
    0|0
    • Şöyle birşey benm dediğin gibi hikayem olan bir şey değldi, sadece süs için yaptırmak istiyordum ben. Şmdi ise neden yaptırmadm o an diye pişmanım açıkçası... :( yani başka dövmeci de olsa kesn kovardı adam efendiydi ondan yazık. Ona da üzgünüm. Hala üzülüyorum yani. Bir de şu abdestsiz gezme mevzusu canımı skıor

• Yani bu kdr istiyorsam yaptıraymmı diyorsun? Ama korkuyorum da...

• Korkma, cidden dediğim gibi acısı cok hafif

• Evet ettin

0|0
    0|0
  • Bir esnaf olarak diyorum, aytığın cidden çok ayıp. Adam ile testis geçmişsin resmen. İyiki adamın gönlü zenginmiş seni terslememiş.

0|0
    0|0
    • Amacım öyle testis mestis geçmek vs değldi... Sadece kararımı tam veremediğimi anladm ve kalktım o kdr. Dalga geçseydm parayı ödemeyi teklf etmezdm

• O hissi yaşattığm için üzgün olduğumu kendisine söyledim zaten ve defalarca özür diledim.

• Anladımı iyi bari hatanın neresinden dönersen kaardır. İyi ya da kötü bir hayat tecrübesi olmuş.

• Bunu bizlerden değil de kendinden öğrenmelisin kendini en iyi sen tanırsın. Kendinle ve korkularınla yüzleş bir sonuca var, evet biraz ayıp olmuş fakat dünyanın sonu değil :)

0|0
    0|0
    • Tabiki değil ama keşke hani o raddeye kdr gelmeseydim. Malzemeleri açtırıp koltuktan kalkıp vazgeçmek hem kendimi hem adamı zor durumda bıraktım

• Bana kalırsa hiç dövme yaptırma gusüle engel oluyor ;)

0|0
    0|0
  • verilmiş sadakan varmış

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yaptırma en iyisini yapmisin herkes dovme yaptırabilir ama onemli olan yaptirmamak yaptirma

0|0
    0|0
  • sonradan pişman olcaktın iyi yapmışsın. üzülme ya adam hergün kimbilir ne manyaklarla muhatap oluyo takmaz senin yaptığını. fazla bile düşünceli davranmışın para teklif etmişin. iyi insanmış da almamış para.

0|0
    0|0
    • Yani ben birkaç güne karar verip geleyim dicektim, ama hazırlattım adama herşeyi tamam dedim. İşte o an alet çalışnca bişey oldu bana tarif edemiceğm bir his... Sanki bedenime ihanet ediyormuşum gibi geldi

• Pekala çok teşekkür ediyorum yorumların için gece gece içimi rahatlattın... 😊

• sevindim az da olsa iyi hissettirebilmek çok güzel his. rahat olsun tabi için bu durum için en azından dert etcek bir şey yok. başka konularda bir şey diyemem :)

• Verseydin bari adama

0|0
    0|0
    • Verseydin derken? Masrafın karşılığınımı?

• Masraf karşılığı olarak da adlandırılabilir

Kızlar Ne Diyor 7

• Ayıp etmedin birşey olmaz adamda zaten demiş yapmadığım şey için para almam diye takma :D

1|0
    0|0
  • İstemiyor olabilirsin. Ki dövme iyi birsey değil zaten kimseye yakismiyor

0|0
    0|0
    • İstiyorum zannediyorm sanırım, bilinçaltım mı istemiyor anlayamadım. Bir de şu abdest mevzusu aklımı yoruyor...

• Her kafadan farklı yorum çıkıyor ama doğrusu şu ki veren vücuda eziyet cektirmemek yani yapılmaması gerekiyor 😊 öyle şeyler iste

• Verilen* olacakti

• Onun da ilk kez basina gelmiyodur emin ol. masrafini karsilamayi teklif etmissin kabul edebilirdi. ki zaten sen sadace malzemelerin ucretini odicektin emeginin degil. sen ustune duseni yapmissin kafana takma

0|0
    0|0
  • Yok sonuçta sonradan daha çok pişman olmaktansa

1|0
    0|0
  • Ayıp olmuş yani 😕

0|0
    0|0
  • Kafanda net karar vermeden gitmişsin.

0|0
    0|0
  • o anda korkmussun sesi duyunca piercing de de ben aynı durumu yasadım ama idareme güvendiğim için acısa da oldurmez dedımm :D deldirdm kaşımı bence sende git de bu sefr kesin ve net yaptırıcam ck üzgünüm filan de gercekden de ayıp etmıssın

0|0
    0|0
    • Piercing bende de var o farklı bşy takmazsn geçer ama dövme öyle dğl geri dönüşü yoktu

Yükleniyor...