Degisik karakterli insanlar hakkinda ne dusunursunuz?

Arkadaslarim erkek ya da kiz bana tuhaf diyorlar yani degisik bir giyim tarzim yok ya da benzeri seyler tuhaf gorunmem icin cok dogal konusuyorum aklimdan gecenleri tabi karsimdakini kirmadan soylerim yani pek abarti olmadan. Mesela bir sohbet ediyoruz karsilikli soru falan soruyoruz cok normal cevaplar verirken bir erkek arkadasim (sevgili degil) bana cok esrarengizsin falan dedi. Baskalarida kapali bir yanin var diyor. yani sessizde degilim sakalasirizda ama bilmiyorum. Gorus bildiren herkese tesekkur ederim:)

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Merak ettim seni ama uyumam lazım.

1|0
    0|0
    • merakini birakip uyursan rahatca uyuyabilecekmisin 😏 saka aaka tabikide uyursun iyi geceler dliyorum :)

• Uyudum..

• Ama yine de merak ediyorum..

En İyi Kız Görüşü

• Belki onlar anormaldir klise olmuş bu laf herkese söyleniyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Zeki insanlar tuhaf ve ucube olurlar.

1|0
    0|0
  • Ben ve nişanlım Punk'ız.. Dolayısıyla düşüncelerimiz sorularımız cevaplarımız insanlara tuhaf geliyor. mal mal bakıyorlar

1|0
    0|0
    • Ama sizin bir tarziniz var hemde bizim ulkede cok olmayan bir tarz ilginc gelmenizi normal karsiliyorum ama uzerinizdeki rahatsiz edici gozleride gorebiliyorum.
      Bazilari cok bakiyor degisik birilerini gordukleri zaman :)

• punk demek dış görünüşünü değiştirip saçını kıyafetini modaya uydurma telasıyla saçlarını joleyle kaplayan ergen misali emolardan degildir. punk bir tavırdır felsefedir çok yere gider. Biz dış görünüşle belli olmayız. Bİzler tavırlarımızla durusumuzla belli oluruz. Asi olma çabası moduna girip dış görünüş yapmaya çalısanlar sadece cumartesi punklarıdır
      ( moda ikoncanları) dır.

• Benimde Normal insanlara Göre Karakterim biraz daha değişiktir Millet A Derken ben B Diyebilirim. Kimsenin ağız tadına karışma gibi durumlar yok bende ya :D

1|0
    0|0
  • Bazı hareketlerin öyle düşündürmüş olabilir. Bakma onlara sen

1|0
    0|0
  • Ne kadar da değişik karakterli bir insan diye düşünürüm.

1|0
    0|0
    • Dobra olmak her zaman iyidir. Dostların kim düşmanların kim iyi bilirsin :)

• Galiba onlar olmadigi icin bana boyle diyorlar:)
      Kendileri pek cozememisler :)

• Büyük ihtimalle sen kendin olmaya devam et. :) Bırak değişik desinler.

• belki daha net olman lazım, tavrını ortaya kaymadığın için olablir mi?

1|0
    0|0
    • Ama ortada tavir koyacak bir durum olmadigindada bu duydugum bir soz oluyor :)

• hmm öyleyse böyle devam et gizemini koru daha yararlı :)

• Peki tesekkur ederim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• alay ediyorlardir

0|0
    0|0
Yükleniyor...