Amerikan ordusu mu Türk ordusu mu katılırdınız?

Lütfen Milliyetçiliği bir kenara bırakıp tarafsız gözle bakın. Gerek imkanlar gerek askere gösterilen değer ve önem bakımından hangisine katılmayı seçerdiniz?

not:Türkiyede pkklılar vekil olup maaş alıyor.

• Amerikan ordusu
    16%(3)23%(10)Oy Ver28%(7)
  • Türk ordusu
    84%(16)77%(34)Oy Ver72%(18)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiç Tartışılmaz Türk Silahlı Kuvvetleri tabiki

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Amerikan ordusu tabikide ✌✌ . Bu arada Pkk nin cani cehenneme

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bayan askerlere daha iyi davranıyorlar Amerikan ordusunda bu sebeple net olarak Amerikan ordusu seçerdim. Birde parası iyimiş hihhi

0|0
    0|0
  • tabikide türk ordusu hangi kanı bozuk abd ordusuna oy verirki insanın eli gitmez be isterlerse dünyanın süper gücüne sahip olsunlar bizim yüreğimiz yeter

0|0
    0|0
    • kanı bozuklukla ne alakası var? yüreğimiz yeter diyorsun daha pkk bitmiyor

• 2001 yılında akp hükümeti geldi ve operasyonları sonlandırdığını idda ediyosn öylemi kanıtın var mı?

• akp hukumeti demedim. 95 de sonlandırılmış hukumet tarafindan

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu işler ordu donanımına bakmıyor. Örnekleri çok var tarihte ihtimal bile verilmeyen, sayıca ve ekipman olarak cok zayıfken neler yaptığımızı sende biliyorsundur. Artık cephe savaşlarının olmamasıda bizi yenemeyeceklerını anlamalarıdır vatan toprağını ölene kadar savunduğumuz gerçeği var. Artık olay global düzeye taşındı. Daha büyük oyunlar dönüyor piyonlar aracılığıyla. Yani kısacası ne olursa olsyn bu korkuyu salmış Türk ordusu derdim.

0|0
    0|0
    • Maaş farkı çok var arada :D

• Ninelerimiz gönüllü olarak vatan uğruna savaşa gitmek istedikten sonra paranın bir değeri kalmıyor be.

• Türk ordusu tabiki

0|0
    0|0
  • Hicbirine. Emir almayı sevmem.

0|0
    0|0
  • Türk ordusu

0|0
    0|0
  • ABD vatandaşı olmak lazım onun için

0|0
    0|0
  • Abd istihbaratı

0|0
    0|0
  • onlardaki imkanı şartı yiyim g. t yok olum askerlerinde öyle orduda olacagıma cesur türk ordusunda olurum

0|0
    0|0
    • saddamı evinden alan sen miydin

• amerika esas bizim düşmanımız ne kore karıstı bize ne çin ama menderes zamanında abd askerlerinin öldürdügü genclerimiz ve tecavüz ettigi kızlarımızı hatta grup s. x alemlerini arat oku googleda o gunden beri bizi kullanıyor abd pkkya ayrı gaz bize ayrı gaz veriyor

• amerika türklere tecavüz mü etmiş? kanıt verir misin. Araplarla Türkleri karıştıror olmayasın. ben amerika sıkı dostumuz demiyorum fakat çin doğu türkistana yaptıkları ortada amerika olmasa hepsini öldürürler. rusya jet krizinde Trden değil Usadan korkusuna bir sey yapamamistir. kuzey kore amerika olmasa dünyaya hükmetmek isteyen bir diktatorluktur. bunları gözardı etme sana bu yazı hakkini demokrasiyi usa verdi

Yükleniyor...