Karaman'da yaşanan tecavüz olayı için yapılan açıklama hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Karaman'da çocuk öğrencilere tecavüz skandalıyla ilgili kamuoyuna bir açıklamada bulundu. LÜTFEN VİDEO'yu izleyin ve yorum yapın.
Bir bakanın, hatta bir KADIN bakanın böyle bir açıklama yapması size ne düşündürüyor?

Güncellemeler:
"Bu olayın bir kere rastlanmış olması" denilmesi ne kadar da mide bulandırıcı.
"Bir kereden birşey olmaz" zihniyeti ile mi yaşıyorlar acaba?
Konu güncel

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• az önce de muhalefet çocuk istismarının engellenmesi için komisyon kurulsun dedi akp oylarıyla yönerge reddedilgi gerçekten utanç verici ya ben böyle bir zihniyet görmedim Allah hepsinin belasını versin o. çocukları

0|0
    0|0
    • Belki reddedenlerin çocuklarının başına gelirse (Allah korusun) o zaman bir komisyon kurarlar !!

• kafa yapılarını anlamam gerçekten mümkün değil

• Kafa yapılarını geçtim ben artık, midelerini düşünüyorum !

En İyi Erkek Görüşü

• bir kadın bir annenin bunu söylemesi ne kadar utanç verici farkında mısınız ve olay evet belki yaşanan bir olay tamamen herkesi vakfı herneyse suçlu konuma getirmez diyebiliriz lakin şöyle bir olayda o şerefsiz adam hakkında elimizden geleni yaptık şu akdar ceza alıcak vakıfa da şöyle eza vereceğiz peşini bırakmayacağız o yavrulara yapanlar cezasını çekecek diyeceği yerde vakfı koruması çocukları görmezden gelmesi çok koyuyor insana çocuk ya çocuk çocuğa bunu yapıyor hiç mi evladları yok hiç mi içleri yanmıyor birazcık empati yapsalar o çocuklarıda ailelerinide anlarlar hepsi travma geçirdi resmen daha masum çocuklar ilerde ne halde olucağını düşünen var mı ne diyeyim bunu görsün halkımız artık görsün yeter

2|1
    0|0
    • Vakıf iyidir kötüdür bilemem, yorum da yapmadım. Aynen senin gibi objektif yaklaştım. Ama bir bakanın, hatta bir kadının böyle birşeyi söylemesi mide bulandırıcı ! Birde ailelere 10 bin tl teklif edilmiş, olay ört bas edilsin diye !

Kızlar Ne Diyor 3

• Nasıl dinliyor nasıl anlıyor nasıl çarpıtıyorsunuz anlamıyorum. Kadın gayet normal ve yerinde bir açıklama yapmış. Sıfır tolerans olayını atlamayınız

0|0
    0|0
    • Allah aşkına bana bir anlatır mısın çarpıtılmış tarafını? "Dernek için bir kere böyle birşey olması" bu değil mi anlatılmak istenen? Çok normal bir açıklama bu? Derneği savunacaksınız diye, bu kadar basit mi görülmeli yapılanlar?

• Arkadaşım ben yapılanı savunan bir kimse göremedim sen gördünmü?

• Bugün site de vardı savunan. Sosyal medyada da vardı. Birde sen orta yolda duruyorsun şu an. Sıfır tolerans evet... Sen videoyu tam izledin mi? Bu ülkenin bir kadını olarak miden kaldırıyor mu bu açıklamayı?

• İğrenç bir kadın ya mide bulandırıcı hiç düşünmüyor değil mi onun kızına yapsalar diye yazık.

0|2
    0|0
    • Acaba o zaman da "bi kere oldu" der miydi?

• Bunlar dinide vicdanıdı da ahlakıda kendi çıkarlarına göre yönlendiriyorlar.

• Dinleri de vicdanları da bu kadarcıkmış demek ki !

• aileler ziyaret edildikten sonra 35 aile davadan cekildi. Soylıyeceklerim bu kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bir kereden bişi olmaz dedi ya. bundan sonra çocuklar sürekli tehlike altında. nede olsa devlet onay verdi tecavüze :S

1|1
    0|0
    • Mide bulandırıcı !

• Yazık çok yazık !

• yazık abi de. yapacak bir şey de yok gibi duruyor :S

• Maşallah şahsada sıfır tolerans göstereceklermiş ne büyük yüce adalet

0|0
    0|0
    • "Bir kere rastlanmış bir olay" gibi düşünülmesi ne kadar mide bulandırıcı ! O adam zaten şerefsizin teki, 100 sene yatsa ne olacak. Böyle bir insanın ülkemde bakan olmasından utanıyorum!

• karamanlıyım iğrenyrm lan bunalrdan kendi çoçukları olsa dünya kopardı şerefsizlerrr

0|0
    0|0
    • Şehir bazında sitem etmemiştim, yanlış anlaşılmasın kardeşim. Ülkenin her şehrinde olabilecek bir durum malesef.

• oslun kardeşim bakanın ettiği laflara bak bnde ona diyorum şerefszi bir alayı

• Aynen öyle.

• Sen sapiklari koru sonra cocuklari rehabilite ettik de gecistir.

1|1
    0|0
Yükleniyor...