Sizce doğru bir davranış mıydı yoksa yanlış bir karar mı?

İyi geceler millet.
Ben kendimi biraz garip hissediyorum. Suçluluk duygusu gibi ama tam anlamı değil.
Ben iki gündür niyeti evlenmek olan bir çocuk ile yazışıyorum. Henüz birbirimizi hiç görmedik. Tanışma aşamasındayız. Ve ben bu akşam liseden bir erkek arkadaşımla buluştum. Öylesine havadan sudan bir muhabbet idi bizimkisi. Zaten ani gelişen bir buluşma oldu. Konuştuk, yürüdük, güldük, eylendik. Ama saat geç olduğu için gayet yanlış anlaşılmaya müsait bir durum idi. Aramızda yürürkende dikilirkende en az 1m mesafe vardı. Yani kesinlikle temas yoktu. Edepsiz bir konuşma veya yersiz bir şaka gibi ahlak kurallarına aykırı bir davranış biçimi söz konusu değildi.
Sizce bu aldatmaya giriyor mu? Yani kendimi garip hissediyorum. Sormak istedim.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış sularda yürüyorsun yaptığın yanlış değil ama yakın kötü sonuçlar doğurabilir aklını başına alıp mesafe koymalısın hatta bir süre konuşma. Şahsen üzülmeni istemem

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin düşüncende birine göre hoş değil

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 2 gün ise şu an için değil. ama kısa süre içinde birisinde karar kılıp bırakman gerek.

1|0
    0|0
  • sen aldattıgını dusunmediğin surece

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen eğer karşındakiyle flörtleşmiyorsan ve niyetini belli edip karşı tarafın da flörtleşmesine izin vermiyorsan elbette değil. Neden olsun.

1|0
    0|0
  • Ne konuştuğunuza bağlı

1|0
    0|0
    • Kişisel hiçbir konu yoktu. Eskilerden konuşuldu. Zaten benim yanımda kuzenim, onun yanında yakın bir arkadaşı vardı. Arkadaşıyla aynı okula gitmeme rağmen yeni tanıştım. Ve çok samimi bir muhabbetti. Hiçbir şekilde ima, yürüme tarzı birşey olmadı.

Yükleniyor...