Allahın en değersiz kulu ben miyim?

Bir insana hiç mi kimse değer vermez? bir insan hiç mi sevilmez abi? Canlı bir ceset gibi bir köşede kalmışım kimse neden sevmedi beni?

0|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

• Bak etrafına herşey insanlardan ibaretmi? Allah senin yanında bunun farkında değilmisin? Otur ve dua et ozaman rabbine el aç sana bir faninin dahi faydasınolmayacak şu dünyada neden yalnız olasın. Bak açık konuşayım benim çevrem çok geniş ama yinede bir yanlızlık vardı içimde şans eseri youtubeden hayalhanem diye abone ile karşılaştım videolarını izledim adamlar sohbet yayınlıyo. Allah razı olsun onlardanki içimde ki boşluğu doldurmaya başladım bir nebze. İnşallah sanada faydalı olur buradaki yazım. Allah seninle kardeşim unutma

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bende degersizim yalniz degilsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bir ejderha değildik ama bizde tükendik
    Tek sen değilsin herkesin derdi kendine büyük
    Bir gün sende değer görürsün.
    Kendine değer ver

0|0
    0|0
  • Sen kendini değersiz hissedersen kimse seni değerli olarak görmez zaten.
    Sorun da çok saçma. Allah değer vermediği bir şeyi yaratmaz.

0|0
    0|0
  • nedır senı bu ruh halıne ıten? ekle bakıyım bır benı.

0|0
    0|0
  • şu an beni anlattın resmen. Silik biri olmanın ne demek olduğunu iyi bilirim. En gereksiz insanlar el üstünde tutulup pırıl pırıl parlar hak etmediği halde ama ya diğer iyiler... Mendil gibi kullanır atarlar anca

0|0
    0|0
  • Allah'in var yetmez mi? Bu dunyada ki sahte dostluklari birak. Asil huzur seni yaratandadir.

0|1
    0|0
  • yok değil

0|0
    0|0
  • Sakin ol, iki silkelen. Hayatta tek acı çeken sen değilsin, bir sakinleş. Yaşadıklarını dışa döndürüp, bir derdini anlatabilmek iyi ama böyle düşünmemelisin. İnsanlar değersiz, garip canlılar. Bir başka insan için üzülmememiz gerekiyor bizim. Ancak böyle ayakta durabiliriz. Senin o bahsettiğin kimsenin seni sevmemesi değildir, kimsenin sana 'layık' olamamasıdır.
    Karşına hep değersiz ve kırıcı insan çıkmış belli ki. Onlar sana layık değilmiş. Sen hiçbir şeyi kaybetmedin.

0|0
    0|0
  • Bizi çok sevdiler sanki de😅

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaş ortamı yap hemen

0|0
    0|0
  • sacmaliyorsun belki ondandif

0|0
    0|0
  • öyle sorgulama bence insanlar açlıktan ölüyor

0|0
    0|0
  • Benide kimse sevmedi. . zorla güzellik olmuyor belki haketmiyoruz veya onlar bizi haketmedi

0|0
    0|0
  • düşünme öyle

0|0
    0|0
  • Beni de :(((

0|0
    0|0
  • Ben deger verebilirim hemde hic tanimadan bir insan olarak cok yanlis dusunuyorsun bilmeden bile seviliyorsundur

0|0
    0|0
  • Abdest al kil namazini icten bir duani et bunu gosteris icin degil kalpten yap ve tovbe hâşa isyan ediyorsun kendine ceki duzen ver Allah kapisindan bos cevirmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu hayat sevilmekten ibaret mi arkadaş hemen isyan

0|0
    0|0
  • Belki yanlış düşünüyorsun elbet senide seven vardır.

0|0
    0|0
  • Nerden biliyosun sevilmediğini?

0|0
    0|0
    • Telefonum yaklaşık 6 haftadır hiç çalmadı son arayanda annemdi

• Şimdi bu ölçü mü sence? Beni bir çok kişi arar gün içinde. Hatta yarım saat önce biri aradı geç saate rağmen. Neden sence çok mu seviliyorum? İşi düşen arıyor. İnan akşama kadar arayanların içinde bir tek annen seni gerçekten arar. Bunu dert etme boşuna ölçün bu olmasın.

• ben varken sana laf düşmez

0|0
    0|0
  • kendini sev gerisi tırı vırı

0|0
    0|0
  • ewet :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...