Ailemle hiç mi hiç anlaşamıyorum?

Onlarla iletişim kuramıyorum ne biliim bir şey anlamıyolar ya da yanlış anlıyolar ve bayaa da abartılıyo uzuyo da uzuyo yani öyle çok da basit bir şey oysa ki annemin zaten bizi sevdiğinden şüpheliyim iş yaparsam benden iyisi yok yapmadığım zamanlar da duymadığım beddua yok kardeşim desen zaten lafımı sözümü dinlemez oldukça iletişime geçmemeye çalışıyorum çünkü ona o kadar sinir oldum kiii... Abim şehir dışında okuyo pek konuşamıyoruz onu seviyorum ama öyle zamanlar oluyo ko durduk yere tartışma çıkarıyo ve ben o benimle her şeyini paylaşşın istiyorum😳 ablam evlendi onunla konuşmayalı o kadar uzun zaman oldu ki onu da annem babamdab bile çoo seviyodum ama baksanıza hiç mi hiç umrunda değilim ne yapıyorum okulda arkadaşlarım vs. Ona en çok bu zamanlarda ihtiyacım yok mu böyle işte kalabalık bir ailem var ama daha okulda yaşadığım tuhaf olayları bile anlatamıyorum onlara okulda da ortaokuldaki gii iyi bir ortamım olmadı zaten grup içinde gruplaşmalar laf sokmalar vs... Böyle olunca şimdi hem ailede hem okulda sorun bende mi diye düşünüyorumm okulda grup dışındaki hiçbi insanla tanışmayıp konuşmama konusunda evet -çevremdekilerden hayır görmeyince tabii- bunun dışında ise hayır şimdi soru sormazsam kaldırılcak bu o yüzden arkadaşlarım soruyorum size yani ne yapmam lazımm benim ne yapiim ben ne düşünüyosunuz siiz olsanız ne yaparsınız?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bırak dağınık kalsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...