Arkadaşlar yaşlandığınızı hissediyor musunuz?

Psikolojik olarak mı fiziksel olarak mı iyimi kötümü nasılsınız ya üzülüyor musunuz veya aklınıza bile gelmiyor mu aynada hiç fark dahi etmediniz mi ölümümüz yaklaştı gibi he?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Valla kendimi hiç olduğum yaşta hissetmiyorum psikolojik olarak, daha küçükmüşüm gibi geliyor bana. Aslında çok yaş kavramında da değilim. Ama çevremde de daha küçük gösterdiğimi söylerler genelde. Ölüme gelince de yaşım büyük olmasa da yinede şu an ölmekten korktuğum pek söylenemez. Hayattan pek beklentim olmadığından veya kurtuluş olarak gördüğümdendir belki. ✌

0|1
    0|0
    • Zaten mevzu yaş kavramı değil kime göre neye göre yıllar geçiyo insanların boşluk doldurması o ama şöyleki fiziksel ve psikolojik olarak eskiyo insan , ama hayat felsefen çok hoş Tşkkrler hayat zaten beklentilerini karşılamaz hiç bir Zaman beklememek daha iyi

• Tamam senn çizgine geçmeye çalışıcam yolun iyi ;)👍

• Allah yardımcın olsun, yolunu açık etsin, iyi insanlara rast getirsin. Iyi geceler. 😊✋

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• psikolojik yaşlandığım doğrudur :(

0|1
    0|0
  • Yaşlanmayı kabullenemem

0|1
    0|0
  • Fiziksel değil de hocam, psikolojik olarak yaşlandım be.

0|1
    0|0
    • Şöylede bişey var psikolojik yaşlanmak fiziğe direkt etki yapar demekki fazla deilde sen öyle hissediyorsun diyebilirmiyiz

• Ozaman Zamanla düzelirsin sen gençliğe dönersin buda pozitif etki yapar hayatına gençlik iksiri gibi bişe :)

• Zaman her şeyin ilacı derler, bakalım.. :)

• Ben yasliyim

0|1
    0|0
  • Üzerimde bir ölü toprağı var ki anlatamam..😕

0|1
    0|0
    • Sende bendensin ozaman gidişat Oraya zaten of Offf 😏

• Ama 80 küsürü de görebiliriz işte. Kalan yılları bu psikolojiyle geçirdiğimizi düşün. Yazık olmaz mı?😊

• Ama her yıl her dakka her dönem beyin yapımız düşüncelerimiz beklentiler zaten Değişiyo düzelir bence ama bakış açısı yıllar geçtikçe genişleyecek gibi buda daha zor hal alır

• yoo hissetmedim sen hissettin galiba :)

0|1
    0|0
    • Ya bugün sakallarımı jiletledim çocuk gibi olmuşsun dediler sonra baktım bir ben çocuktum zaten ne ara sakal çıktı büyüdüm bu hale geldim gidiyoz dedim öyle

• :) olsun bakalm

• hayır hala çıtırım :D

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Evet her gun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...