Kendimden büyük birisini nasıl döverim?

bugün okulda kavga oldu bir kız bizim sınıftan bir kızı dövücekti çok saçma bir nedenden kız sinir hastası gözleri dönmüş bir şekilde geldi sınıfa kıza baya saydırdı o buraya gelicek diye bağırdı elleri titreyerek bende gel dedim sakince konuşun kızı 6kişi zor tutuyo gelmesin diye konuşmuyo dövücekti illahabizim sınıftaki kızı aldım yanıma gelmiyo dedim falan sonra kız geldi sen ne karışıyosun dedi arkadaşımın 3-4katı bişey kız hem çok uzun hemde çok kilolu ben girmeseydim kimse girmezdi ve ben haksızlığa gelemiyorum kızı aldım yürü hocaya anlat derdini dedim arkadaşı aldım giderken arkamızdan gelmiş boğazımdan tutup duvara yapıştırdı beni bende kolunu itip kızı ittim o sırada ayırdılar son ders olduğu için de konuşamadık kız girmedi zaten derse arkamdan küfür falan etmiş yarın kesin kavga edicez ama ben 1.70im o 1.82 ben 50 kiloyum o 75-80belkide daha fazladır ve terbiyesiz bir kız yarın nasıl döverim ben onu

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu nasil boy la boyle uzuna kisaya kiloya bakmiycan delikanli gibi cekilmiycen ustune yuruycen birak once o vursun gibi aptalca dusunceye girme salla yumrugunu sersemlemisken at tekmeni bir saniye bile beklemiycen agzini yuzunu dagit zaten o sirada ayircaklar formul bu

1|0
    0|0
    • Boy sorunu olmasa çok daha rahat ederim kavgada onun bana tepeden bakıyo olması sinirimi bozuyo karamsar oluyorum korkmuyorum da dayak yemekten ama biraz kendine gelmesi lazım teşekkür ederim 😄

• İstanbul kopru koprunun oralardayim 😊 lgbt cok oluyomus oralarda dogrumu sence

• İstanbula gitmedim hiç

En İyi Kız Görüşü

• Baş parmaklarini gozlerine bastirabilirsin
    Kulaklarina tum gucunle iki elini yumruk yaparak vurabilirsin
    Eline anahtari alip, sivri ucuyla direkt dalabilirsin

Bunlari bu sitede birinin Bence'sinden ogrenmistim adini hatirlayamadim, referans gosteremeyecegim
    Ha bir de kavga ettigin kisiyi öldürme de, sorunluluk benim uzerimde degil yani ben sadece fikrimi beyan ediyorum agsgdgd

0|0
    0|0
    • İlk 2 dediğini yapmaya boyum yetmez 😂😂

Erkekler Ne Diyor 4

• bacak arasina vur

1|0
    0|0
  • yahu bırakın bu işleri ergenlerrr sac saca girisyiorsunuz ayıp be

0|0
    0|0
    • Sana ne😂

• Orspu çocuğu 😄

• gel canım ya :) msja gel mikişelm ha

• ayıptı kız kısmı kavga edermı yahu ne kadar zavallısınız ya ıyyyy

0|0
    0|0
    • Asıl kızlar kavga ediyo kdkkdkd

• Şu konuşma tarzınıda ben erkeklere yakıştırmıyorum

• ee nehalınız varsa gorunn

• kavga etme kanks

0|0
    0|0
    • Kız ağzını açar açmaz küfür eden bir kız kesin edicez yarın tek sorun benden yapılı uzun ve sinir hastası olması

Kızlar Ne Diyor 2

• O psikopatla baş etmen zor :(

0|0
    0|0
    • Aynen zor tuvalette ağlama krizine girdi sanırım birde kalp hastasıymış çok üzülmüştüm ama o davranışlardan sonra nefret ediyorum

• Valla o an Allah ne verdiyse kanka bende o kız boyunda felanim lisede kimse dövemezdi beni :D

0|0
    0|0
    • Allahın sevdiği kulusunuz ya 😂

• Öyle biraz kanka ama senin gibi minnaklarda felan oluyor saçlarını kesinlikle topla kizin diz kapağına tekmeyi geçir o an ki acıyla onla uğraşınca tepesine çıkarsın :D

• Minnak değilim siz çok uzunsunuz 😂 Hahahah sağol 😂

Yükleniyor...