Şimdi ki gençler hiç bir şeyin farkında, tadında değil, haksız mıyım?

Ne sokakta saklambaç, bildiri bir ebelemece top oynayabildiler, ne de zamanında çıkan eriğin çileğin tadını alabildiler, her mevsim domates var. O mis kokulu toprak kokan domatesi tadamıyolar. Onlar adına üzülüyorum. Büyüklerin sohbetlerinden çay muhabbetlerinden yoksunlar, ellerindeki telefona hapsolmuş durumdalar..

0|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Farkındalar, ellerindeki internet sayesinde bizim çocukluğumuzda olduğumuzdan çok daha açık gözler bu bir gerçek. Ama evet hayatı sanal yaşıyorlar. Yağmurda koşmadan, sokakta oyun oynarken soluk soluğa kalmadan. Salçalı ekmeği yedikten sonra kana kana su içmeden.. O açıdan kötü.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Süper bir çocukluk yaşadım hep sokaklardaydım, kirlendim hayatı gördüm pazarda su da sattım ayakkabıda boyadım gece yarılarına kadar oyun da oynadım inşaatlardan atladım ağaçlara tırmandım bahçelerden meyve çaldım bilyeli tekerleklerle araba yapıp yarış yapardık ulan duygulandım kendi kendime 😂

0|1
    0|0
    • Allahtan konuşkan değilsin :P Şaka bir yana dönüp arkaya baktığımızda güzel şeyler görüp mutlu olabiliyoruz:)

• Aynen öyle hatırladım gaza geldim yoksa pek konuşkan değilim ((:

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• onlar genç değil yalnız çocuk :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...