İlk defa ehliyet sınavına girecegim fiyatı nekadar olur?

Arkadaşlar sürücü kursum sınav aidatı için benden 200 TL istedi bu durum normal mi? Ve sınava ilk defa girecegim sınavdan kalma olayı filan daha olmadı. 14 mayısta sınava girecegim kursuma sınav parası diye 200TL verdim. bir açıklama yapabilirmisiniz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ehliyet kursuyla kaç paraya anlaştın?

0|0
    0|0
    • 1100

• ama nette 60 tl diyor sınav ucreti ben sınavdan kalmadım ki :S 200 vermd anlamıyorum acıklayıcı olarak acıklama yapabilirmsnz

• Toplam 200 oldu o ücret. Ayrı ayrı 3 konu başlığında para yatırıyorsun devlete. Toplam 200 tutuyor.. Eğer kalırsan, tekrar bunları yapıyorsun, 200 daha yatırıyorsun...

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Normalde kurslara ödenen ücret içerisinde sınav aidatı da olur benim bildiğim. Siz bir araştırın bence ekstra para almış olabilirler sizden.

0|0
    0|0
    • evet bende onu düşünuyorum anlamış degilim

• paralara gel ya

0|0
    0|0
  • Kursa 650
    Ehliyet bişeyine 600
    Sinavlara 50-50 ydi sanirim
    Polise 100 küsür
    Soforlar odasi belgesi 15
    Vs.

0|0
    0|0
  • Geçen sene aldım ben 50 lira verdim. Kazıklamışlar

0|0
    0|0
  • AB uyumu çerçevesinde Stajer ehliyet dönemi başladı. Yani ehliyetlerimiz artık Avrupada da geçerli olacak. Ve fiyatı 1300 Tl..

0|0
    0|0
    • 1100 TL ye anlaştım sürücü kursuyla ve sınav aidatı için 200 tl istedi ama internetten baktıgımda sınav ucreti 60 tl filan dıyor

• Bak bende ehliyet almadım. Duyumlarımdan biliyorum. Toplam kurs sınav vb. 1300 Tl..
      Kolay gelsin.

• bende 14 mayısta giricem. Başta 200 lira aldı. toplam 1300 alcak.

0|0
    0|0
    • devletimiz bu yıl fiyatlara yüzde yüz zam yaparak, fakire ehliyette yok dedi

• kursa yazılırken kurs ücreti olarak 200 tl verdim fakat bu sınav aidatı dediği için süpheye düştüm. internetten baktıgımda sınav ücreti 60 tl diyor

• öncelikle ehliyet kursu ücretleri minimum 1300 lira. Daha az olamaz. Yasak. Yani kursa ödüyceğiniz para 1300 lira. Ehliyet elinize geçene kadar ise 2000 bin lira gidicek.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...