Hükümet intikam almış olabilir mi detay?

Hükümet intikam almış olabilir mi detay?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Hükümet ne alaka İşid yaptı saldırıyı. Ayrıca America'dan niye

0|0
    0|0
    • Amerika kadım dostumuz demiyormuydu ak parti

• Devletler örgütleri alttan alta destekliyor adamlar pkkyı kullanarak Türkiyede patlatıyorsa devlet te zor tarafı destekleyerek intikam almış olabilir diye düşünüyorum malum abd nin Türkiye'de patlayan bombalardan haberi oluyorken kendi içindekşnden yok 😁

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu saldırıda C. Başkanını ve Türkiyeyi suçlayan vatan hainidir. Bizim zaten bir sürü sıkıntımız var. Ayrıca masum insanlara zarar vererek intikam alacak kadar alçalmadık millet olarakta devlet olarakta. Terörün kim elinden tutarsa o elide yakar gün gelir. Belçika tuttu yandı. İsrail ile İran destekledi Taksimde ki patlamada onların vatandaşlarıda zarar gördü. Olan hep masum insanlara oluyor. Belçikada ölenlerde masum siviller. C. Başkanının dediğide terörün seni beni olmaz terör herkese zararlıdır. Adı farketmez hepsi terördür. TERÖRÜ LANETLİYORUZ.

0|0
    0|0
    • Hainlik ile na alakası var konunun?
      Devletler duygularla yönetilmez kardeş halk halka duygu hisseder ama devlet devlete duygu hissetmez abd ve almanya resmen Türkiye ile alay etmişti hatırlarsan ki böyle seyler devletlerinin desteği olmadsn yapılması çok güç şeyler Bariz ülke desteği var Türkiyenin ya da Rusya ayrıca her yerde masum insanlar ölüyor bugun o yarın ben ertesi gün sen Suriyede binlerce insan öldü ırak ta da öyle demek istedigim şey ülke menfaati duyguya bakmıyor keske dünyayı cocuklar yönetse

• O hain muhabbetini şu anlamda dedim. Bizim ağzımız terörden yandı kendi sorunlarımızla boğuşurken kenetlenmemiz gerekirken bu olayıda C. Başkanına yıkmak hainlik olur. Bunu herkes der terör gün gelir besleyeninide vurur. Şimdi bunu belirtti diye C. Başkanımı yaptırmış oluyor bunu. Evet devlet desteği var teröre o devletlerde abd israil Avrupa devletleri gibi emperyal devletlerin desteği var teröre. Ayrıca devletlerin duyguları yoktur ama devletlerin itibarları vardır. Hani yokta varsayalım oldu Avrupa Birliği müzakereleri öncesi bu yaptırılır mı o kadar emek harcanıyorda bir çırpıda kendi emeğini siler mi C. Başkanı.

Yükleniyor...