Aile bireyleri illa ki bizi suçlamak zorunda mı?

Evet sevgili KS canlar

Bugün annemin bir arkadaşını anneme haksızlık yaptığı için facebook üzerindeki yorumlarında bozdum.
Sonrasında tahmin edersiniz annemle birbirimize girdik.

Neden aile fertlerimiz bizi koruyacakları yerde bizi daha çok yererler?
Suçlu haklı olsak bile neden biziz?
Var mı mantığını anlayabilmiş olan?

0|0
14|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İşte ne olursa olsun hep küçük olduğumuz için onlara göre ; karşı taraf senin onu koruduğunu değil saygısızlık atfedip bunu etrafa öyle anlatmasından dolayı kızıyorlar. Ve ve ve en önemlisi biz onlar hiç büyümüyoruz , hala gözlerinde çocuğuz o yüzden @sakaryalim :) .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• bende anlayabılmıs degılım. aynısı basıma gelıyor sıklıkla

0|1
    0|0
  • Nazı geçtiği için kızı olarak ne dese kötü olmayacağından emin hem ayar veriyorlar hem rahatlıyorlar bir yandan bence 😀 içine attıklarının acısını çıkarır gibi abartıyorsada bırak rahatlasın kadın, dinliyormuş gibi yapıyorum ben ama konu neydi kaçırdığım bile oluyor 🙈😄

0|0
    0|0
  • Annene 'Sen kendini ifade etmekten aciz birisin, o yüzden ben müdahale ediyorum' gibi bir mesaj vermişsin. Tabii ki sinirlenir.

0|0
    0|0
    • Alakası yok. O mesajı annemden önce ben gördüm. Dolayısıyla evladı olarak ben müdahale ettim!

• Aman kizim o senden büyük saygili ol beni rezil ettin demiştir allah bilir 😂

0|0
    0|0
    • Hiç sorma.
      Sadece onları dese öpüp başımın üzerine koyacam.
      Kadın konuşmuyor benle ya la.

• sansliyim böyle konularda. beni bazen sinir etse de annem kimseye ezdirmez beni, babama bile. ama buna cok sahit oluyorum sanirim nedeni mahalle baskisi. bilmem kimin kizi cok terbiyesiz denirse onun cani yanar yine

0|0
    0|0
  • o onun sorunu sananee ki haklı ihtiyacı olsa zaten yardım iste senden

0|0
    0|0
  • işte bakma sen kesin annen arkadaşına kzııp hıncını senden almıştır. ya da senin yüz göz olmandan hoşlanmamış olabilir :/ darılma annene biraz zaman ver haklı olduğunu anlar

0|0
    0|0
  • onların agzına daha fazla laf vermemek için kızı onu zaten anlar kızmaz diye

0|0
    0|0
  • Büyüklerine saygısızlık yapmanı istemiyordur.

0|0
    0|0
  • Çünkü onlardan daha küçüğüz daha tecrubesiziz 😐

0|0
    0|0
    • Küçük olabiliriz.
      Lakin ben tecrübesiz değilim. Annemle kıyas edemem kendimi ama söz konusu , insan ilişkileri ise yapılan haksızlıklara bu zamana kadar sessiz kaldım..
      O da tecrübesizliğimden değil tamamen saygıdan!

• Sonuçta o kişi senden büyük ve annenin arkadaşı. Haklı bence

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katiliyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...