Kapat

Kardeşim çok saygısız ve şımarık, napmalıyız?

11 yasında erkek kardeşim var,çok asilesti sürekli bağırıyor anneme de bağırıyo bana da. Annem ödev konusunda cok baskı yapıyor anneme kızınca seni ekmek bıçağıyla öldürürüm karnını deşicem falan diyo arkadaşlar cok korkutuyo bu hareketleri daha 11 yasında. Bugunde annem ona kızdı diye vurmus kafasına kalem kutuyla. Napmalıyız psikologa mı götürsek?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Sago güzel demiş. Henüz küçüksün bende senin yaşlarında asileştim annem babam öğüt verirdi en doğrusunu ben bilirdim, hayat denen ekmekten bir dilimdim bende yendim.

0|0
    0|0
  • Ergenlik

0|0
    0|0
  • Psikolij destek şart ama öncelikle zıt gitmeyin huyuna gittikçe ödülledirin.

0|0
    0|0
  • Bence bir götürün

0|0
    0|0
  • Ergenlik :D

0|0
    0|0
  • Psikolog görsün ergenlik etkisi ve davranış bozukluğu var gibi

0|0
    0|0
  • Tasmasız salmayın sokağa matmazel 😐

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Kesinlikle yardım alın ve annene vurmasına göz yumma otoriterliğini koy yoksa büyüğünde engel olamazsın

0|0
    0|0
  • Pedagog dan yardım alın muhakkak

0|0
    0|0
  • Onu bana getireceksin ben hizaya çekerim ama psikolojisi bozulur :D Şaka bir yana kesinlikle psikologa götürmelisiniz. Dışarıya karşı asi olabilir ama daha ergenliğe bile girmedi. Anneye ablaya saygılı olmayı öğrenecek

0|0
    0|0
  • dövsene

0|0
    0|0
  • bir temiz dövün aklı basına gelır sımarıklıktan yanı tabı psikoloja goturmenızde yarar var psikopat cumleler kuruyo

0|0
    0|0
  • Annen de o kadar üstüne gitmesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...