Lezbiyen miyim emin degilim?

bir kaç hafta önce en yakın arkadaşım bana benden hoşlandıgını itiraf etti o günden sonra da hem benim hemde onun davranışlarımız çok degişti ona dokununca bir tuhaf hissediyorum sizce ne yapmalıyım?

1|1
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• Psikiyatriye git o çözer.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dokunmamasını sağla seni senden alabilir her heteroseksualin basinada gelebilir. Tuhaf hissetmek ile hoşlanmak arasnda fark var. bir kendini sorgula hoşlanyormuyum diye 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Cinsel kimliğinin oturmadığı bu yaşlarda bence acilen bir erkek bul kendine. Eşcinsel olmak bir ayrıcalık ya da marifet değil. Herkes normal ilişkiler yaşarken sen sürekli dışlanmaktan mutsuz yaşarsın.

0|0
    0|0
  • uzak:(

0|0
    0|0
  • degilsin

0|0
    0|0
  • lez oluyorsun

0|0
    0|0
  • ihtimal varr

0|0
    0|0
  • lezbiyenlik çok farklı o değil merak etme geçer o asd

0|0
    0|0
  • Bu önemsenmek ile alakalı olan bir şey sevgiye muhtaç olunca insan her şeyi yapabiliyor

0|0
    0|0
  • Biseks olabilirsin

0|0
    0|0
  • sakın devam etme bir erkek hisset yani yat demiyorum ama hayatında erkek olması seni engeller ya da doktora git

0|0
    0|0
  • Akışına bırak

0|0
    0|0
  • yok sadece bunu soylemesi o yonde düşünmene neden olmuş oyle değilsin oyle olmamayada çalış zaten

0|0
    0|0
  • Evet olesin

0|0
    0|0
  • Açığa çıkıyor hislerin

0|0
    0|0
  • tuhaf derken tahrik mi

0|0
    0|0
  • Ondan uzak dur dine yönel

0|0
    0|0
  • bana takıl ben seni tedavi ederim :)

0|0
    0|0
  • Değilsin bence

0|0
    0|0
  • nası emin değilsin ya çok ilginç en fazla biseksüelsindir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Normalde erkeklerden hoşlanan biriysen ve kız arkadaşından böyle bir şey duyunca afalladın. Aslında şu anda şoktasın. Karşı tarafın sana olan duygularını bildiğin için dokununca değişik geliyordur. İnanmaa :)

0|0
    0|0
  • Daha yolun başındasın.

0|0
    0|0
  • Takılın.

0|0
    0|0
  • Senden hoslandigi icin oyle dusunuyorsun bence oyle degilsin

1|0
    0|0
  • aman allah korusun kizim lanetlenirsin cennetin yüzünü göremesin sakin sakin git bir erkegin altina yat acil

0|0
    0|0
  • Değilsin öyle düşünüyorsun onun sana olan hisleri farklı olduğu için

0|0
    0|0
  • Tadına bakmak istiyorsun belki😂

0|0
    0|0
  • bir şans ver :D

0|0
    0|0
  • Degilsin sadece aklin karismis

0|0
    0|0
  • Erkek arkadasin yoksa, yalnizsan kendini boslukta hissedip yanlis yonelimlere kayabilirsin. Ama kendi yonelimin de o olabilir tabiim Biz bilemeyiz kendin cevabini vermelisin

0|0
    0|0
  • uzaklaş ordan

0|0
    0|0
  • tuhaf derken tam olarka ne demek istiysun

0|0
    0|0
  • Banada biri teklif etmişti bende dokununca tuhaf hissediyordum benden hala hoşlanıyor kız ama ben hoşlanmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...