Sanalda gorusmek veya tanismak sizce ne kadar dogru?

Evet burdaki insanlarda disardaki gordugumuz insanlar, kimileri gorundugu gibi kimileri ise oldugu gibi, bilemiyoruz kim durust kim yalanci. Kim masum kim kotu niyetli. Tipki disarda bir insani gordugumuz gibi.

Sizce sanaladan arkadas edinmek, bir insandan hoslanmak, ne kadar dogru?

Burda goruslerimizi ve fikirlerimizi az cok karakterlerimizi goruyoruz birbirimizin sorular altinda buna bakarakdan arkadas seciminden veya bir kizdan hoslanmis olsaniz ciddi anlamda bunda bir yanlislik var midir?

Güncellemeler:
guncel
@manevi
gorusunu alabilirmiyim? :)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Kötü ya da iyi diye ayırmak değilde kafa yapılarının uyuşması ya da uyuşmaması diyeyim ben.

Düşünceleri bana göre çok ters kişilerde var düşüncelerini çok doğru bulduğum insanlarda var sanalda.

Sanal biraz sıkıntılı gibi geliyor bana. Tam olarak ne kadar tanıyabilirsin ki? Kimdir ne değildir biraz belirsiz.

Sanaldan arkadaş olan da vardır sevgili olanda vardır mutlaka. Ama nereye kadar yürütülebilir ki?
    Kıyafet değiştirir gibi sevgili olayından pek hoşlanmam. Sanalda da bu çoktur büyük ihtimal.
    Yinede kişiden kişiye değişir bu görüş.

Misal birileri ön yargı ile yaklaşabilir?😌😌😌

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğru değil bence. Sanaldan tanıştığın birine ne kadar güvenebilirsin ki

0|0
    0|0
    • karsi taraf guven verdigi kadar guvenebilirisin... ama ya durustse o kisi yani hic birsey gizlemiyorsa iyi niyetlise sence insanlar ozaman engellemezlermi kendinileri duzgun birisini tanimaya karsi.

• Bu devirde artik herkes sanaldan tanisiyor. Nerde o eski görücü evlilikler.

0|0
    0|0
    • peki sanaldan tanistigi halde gorucu evlenenlere ne demeli. Yani durust olmak gerekirse benim buldugum kisiyi ailem ve karsi tarafindan ailesi beni gormeli daha ileri gidilmeden once. Sevgili edinilmeyecek yani sadece sokakda nasil gormussen sanalda gormus olacaksin. Keske eski zamanlarda yasayabilseydik ama eminim o devirlerde gercekten mutlu olabilirdik.

• Hayirlisi olsun. Simdiki sevgilim ile bitmis olsa cidden evimde dogru düzgün biri gelene kadar beklerim. Annelerimiz babalarimiz sanki internetden tanisti, mutlular geciniyorlar iste.

• Amin. Haklisin eger sevgilin dogru kisi ise evliligin dusun, evlilik dusunulmiyecek kisiyse hic bosuna vakit harcama degmez cunki.

• Sonu gelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Normal bişi bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...