Sizce kadınların, erkeklere göre daha üstün olduğu konular neler?

Kadınların, erkeklere göre daha üstün olduğu konular neler? Ya da erkeklerin kadınlara göre üstün olduğu konular nelerdir?

Güncellemeler:
mesleki açıdan soruyorum arkadaşlar beceriler vs?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Kimse kimseden üstün değildir zaten bunu unuttuğumuz için ülke bu halde Neyse konumuZa dönelim kadınlarık daha iyi olduğu konular ınce ayrınti yani zeka konulari kadinlar ince ayrintisina kadr düşünür işler ve yapar bu demek olmiyo erkekler zekasiz mi hayir tabikide erkeklerin beyni zekasi sonuç odaklidir hersey olsun bıtsin der tüm bunlara örnek verirsek kadin bışey alirken markasina bakar adini okur vb seyler yapar ama erkekler o şeyi buldulsr mi bışeyine bakmadan alirlar erkeklerin iyi olduğu konular ise güç bizim gücümü Size yetmiyo mesela? ayrica biz insaatta tuğla tasiyamayiz çünki gücümüz yetmez bu demek olmuyo kadinlsr güçsüz sadece biraz erkeklere nazaran biraz zayiflar :) umarim yardimcu olmuştur :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kapitalizm sayesinde herşey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kimse kimseden üstün değildir. En iyi olduğumuz konu duygusallık ve gevezelik desem... Çok sağlam seven adamlar da var. Çok konuşup bize taş çıkartan erkekler de. Üstünlük söz konusu olamaz.

0|1
    0|0
  • Beceriler vb.

0|0
    0|0
    • hangi beceriler ama?

• yemek yapma diyorsun ama en ünlü aşçılar erkek, ben mesela daha önemli şeylerin cevabını bekliyorum mesela öğretmenlik kadınların daha iyi yaptığı bir şey bence gibi...

• kadinlar ve erkekler ya da insan insanin becerileri beyninin isleyisine gore farklidir mesela kadinlar tamam iyi ogretmen olur ama erkeklerde iyi ogretmen olurnmesela bizim. erkek hocalarimiz cok iyiler kadin hocalarimizda iyiler bu is veya erkeklerin kadinlarin yapabilecegi is insanin yaratilisiyla beceroleriyla zekasiyla alakali mesela zekadan kastim sozel zeka olan bir insan (cinsiyet farketmiyo) muhendis matematik ogretmeni kimyager vb seyler olabilir mi?

• bir konuya olan duyarlılığımız erkeklere oranla çok daha gelişmiiş bu konuda üstünüz

0|1
    0|0
  • Pek fazla hormonlarımızla hareket etmeyiz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kişisel bakım

0|1
    0|0
  • Trip
    Şefkat

0|1
    0|0
  • kendi vücudunu tanımak.
    yalan yeteneği veya bir şeyler gizleme yeteneği. (neden hep babalar duyar en son)
    6. his
    cinsel irade
    empati yeteneği
    aşk oyunları

0|1
    0|0
  • Çocuğa bakmalari

0|1
    0|0
  • Trip
    Yalan söyleme yeteneği
    İnandırıcı Yalan söylemek