Sizi, siz yapan özelliğiniz nedir?

En belirgin özelliğiniz, sizin benliğinizi oluşturan ve bununla tanındığınız özellikleriniz nelerdir?

2|0
23|63

En İyi Erkek Görüşü

• Beni ben yapan bu özelligimi bilmiyor olmam :)

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendim olmam, hiç kimseye özenti olmadan yaşayabilmem farkımdır. Hata ve kusurlarımla kendimi kabullenmem, ne başkalarını kusursuz görüp onlar karşısında kendimi ezerim, ne başkalarını kusurlu görüp onlara kibirli davranmam..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 62

• Sadist narsist mazoşist satanist olmam.

1|0
    0|0
  • bekarim kendi kafama göre yaşayan ama bir o kadarda kendim yaşayan hobilerım sinama yüzme ve yürüyüş yapmayı seven dost canlısı en popiler kişi olarak bilinen kötü alışkanlıkları olmayan 1.75 boy esmerliliğe aday bir insanım'dır hayatı doya doya yaşamayı seven deli dolu ama bir o kadarda ciddi birisiyim'dir ğerekenin olmasını istediğimız ama gerekmeyenin olduğu insanlar olarak hayat diyip geçtigimiz yerde herkez gerektiği yerde duyduklariniza inanmayın gördüklerinize biraz inanin hayatı'da kafanıza takmayın hersey daha güzel olacak :) kardeşim ;)

0|0
    0|0
  • Ciddi Aşırı Sinirli Ama Doğru Dürüst Ol Yardım Edebileceği Birşey Varsa Elinden Geleni Yapar.

1|0
    0|0
  • Durusum yeter 😉

1|0
    0|0
  • Sanırım zekam. Benim değil, tanıyanların görüşü🙃

1|0
    0|0
  • Safın önde gideni :((

1|0
    0|0
  • Çok ciddiymişim

1|0
    0|0
  • Çirkinlik

1|0
    0|0
  • benden başka daha birinin olmaması

1|0
    0|0
  • egom

1|0
    0|0
  • verdiğim sözü ucunda ölüm bile olsa öldüysem bile ölümden döner gene tutar öyle ölürüm ben bununla büyüdüm söz vermek g*t vermeye benzemez ayrıca dürüstlüğüm düşündüğümü düşündüğüm şekliyle karşı tarafa söylerim ve bundan hiç çekinmem çünkü ötesi karaktersizlik geliyo kurusıkı olmamak gerek diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Teflon tava gibiyim yanmam yapışmam

0|1
    0|0
  • Sanırım kucuklukten kitap okumanin bana verdigi laf cambazligi ve en onemlisi kolay kolay dalga gecilemememdir az bucuk ilmim oldugunu soleyenleri destekliyo galiba bu ozelliklerim ve aninda sinirlenebilirim cizgiler keskindir bende ortasi yoktur 😊

1|0
    0|0
  • Sabırlı ve dikkatli 💇✂️

0|0
    0|0
  • Müzik, keman, dürüstlük, doğallık...
    Herkese mesafeli, yarım egoist...
    Esprili, eğlenceli 😉👍

1|0
    0|0
  • söz veriyorsan tutuarım

1|0
    0|0
  • Guven kesinlikle ve huzur veren insanlarin yanimda rahat olabilmesi gibi birsey...

1|0
    0|0
  • Beni ben yapan özelliğim. Kendim oluşumdur.

1|0
    0|0
  • beni ben yapan içimdeki neyse dışa yansımasıdır

1|0
    0|0
  • Sessiz sakin olmam sinirlendiğinde ise başka bir yaratığa dönüşme

1|0
    0|0
  • benı ben yapan sevdıgımı kıskanmam baska bır ozellıgım yok analog. d

1|0
    0|0
  • Bir butunuyle benim 😎

1|0
    0|0
  • @dmladmla Vicdanım :) !

1|0
    0|0
  • 2 metre boy :D Bazen mavi bazen yeşil olan rengarenk gözler :D Başka da bir halt yok :D Şiir falan yazıyorum arada şarkı söylüyorum bunları saymıyorum ^^

0|0
    0|0
  • Psikolojik manyak lığım :D bir dostumun az önce beni tarif ederken kullandıgı tanım lafı oldugu gibi kopyaladım :D

1|0
    0|0
  • Egom.

0|0
    0|0
  • Bir matrakcı kolay yetişmiyor 😃 kendimi beyenmis deyilim ama ben pek öyle özet gecilcek bir insan da deyilimki yahu sivi atıyımmı ben sana puhahaha

0|0
    0|0
  • efendı olmam

0|0
    0|0
  • Duygusal ve iyi niyetli olmak benim en eönemli özelliğim olsa gerek

1|0
    0|0
  • saflığım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

• Neşe, Enerji, Takıntı :D

1|0
    0|0
  • Gurur galiba abartı şekilde gurur yaparım çok insan kaybettim belki ama hicbirinide gururuma degisemem

1|0
    0|0
  • samimi oluşumdur

1|0
    0|0
  • Aptal derecesinde iyi olmam. Çok kötü bir özellik :\

1|0
    0|0
  • Anı yaşayan

1|0
    0|0
  • İnatçılığım

1|0
    0|0
  • Haksızlığa ve hadsizliğe eyvallah dememem

0|1
    0|0
  • İstediklerimi elde edebiliyorum. İnatçıyım.

0|0
    0|0
  • Ahlahli edebli erdem sahibi vicdan merhametli Allah korkusu kulhakkindan korkmak. iyi bir insan olmak sôzunun eri olmak

0|0
    0|0
  • Çok saf salak olmam

1|0
    0|0
    • Sevgilinden dolayi bu aralar kemdini iyi hissetmiosun anlasilan...

• @ruhsuz07 tamam işte bu yüzden ayrıldı benden. Sevgilim yok yani

• Sacmalama yaw

• düsünce yapim

0|0
    0|0
  • Herşeye aglamam herseyr ağlarım buna sinir oluyorum ama bu en belirgin özelliğim bu.

0|0
    0|0
  • Beni ben yapan bir sürü özelliğim olması 😉

0|0
    0|0
    • Peki 👍🏻👍🏻

• Şaka bir yana ilginç bir sanım en ufak detayları hatırlamam, mutsuz olan herkesi anında güldürebilmem istemezsem saklamaya calısırsam mutsuzluğumu sinirimi hepsini hissettirmeden davranabilmem soğukkanlılığım

• Acik sozlu , arsiz , duygusal

0|0
    0|0
  • İnatçı olmam.

0|0
    0|0
  • Güzelim 😊😊😊

0|0
    0|0
  • Karalı ve ciddi olmam

0|0
    0|0
  • beni ben yapan asiri gururluyum :)
    Gururumun yüzünden bazi istedigim seyleri yapamiyorum..

1|0
    0|0
  • Inatciligim ve azmim.

0|0
    0|0
  • Hayallerim :) Ama en çok beğendiğim bir özelliğim var bırı bana herhangi birşeyi yapma diyorsa ( herkesın ıcınde sert sekılde ) gözüne soka soka yaparım :D Bu huyumu çok sevıyorum ya :D

1|0
    0|0
  • Bakış açım

0|0
    0|0
  • Yalancı olmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...