Yapmayı ve yemeyi en çok sevdiğiniz yemek hangisi? Hiç mutfağa girip, kendinize özgü değişik tarifler ürettiğiniz olur mu? (keşke konularda Yiyecek&İçecek de olsa)

0|1
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Pohaça yapmıştım ama bir tanesi bir kiloydu yiyen 1 yıl acıkmıyordu. O yüzden revani :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• En sevdiğim yemek olarak tabiki etli sarma (kara lahana ile )... Kendime özgümü bilmiyorum ama küçükken (5-6 lı yaşlarda) kalörifer peteğinde kavanoz kapağının içinde domates salçasını sıcakta eritip domates çorbası yaptığıma inanırdım :)

1|0
    0|0
  • Her türlü tatlıyı severim..

Değişik tarifler yaptığımda doğrudur efenim ne bulursam karıştırmıslıgım var 😀

1|0
    0|0
  • benim olmuyor

1|0
    0|0
  • Kebap yaptım knks

1|0
    0|0
  • Hayatta daha tatmadığım lezzetlerin olduğuna inanırım hep ama yetenek yok :))

1|0
    0|0
  • Çok güzel yımırta yaparım 😃

1|0
    0|0
  • Patlıcan kebabı...
    Borcamda fırında yapmıştım.
    Mükemmel ötesi olmuştu. :)
    Ertesi gün borcamı ocağın üzerine koyup yemeği ısıtayım dediğimde
    borcam yarıldı ikiye :)))

0|0
    0|0
    • Her şey mükemmel de keşke bir tencerede tavada falan ısıtsaydınız :D Ellerinize sağlık :D

• Sana en iyi görüş veriyorum :)
      Tebrik ederim.
      Başarılar diliyorum.

• Çok teşekkür ederim :))

• Bisküvili pasta yapmayı severim çoğu yemeği de yapmasını bilirim. Öğrencilik çok şey katmıştı zamanında :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Hihim pasta yapmaya bayilirim 😋 ve cuksel yeni seler uretebilirim u anki ruhalime bagli 😳 mutfagi seviyurum 😍

1|0
    0|0
  • Sebzeli yemekler severim.

1|0
    0|0
  • Ya pratik şeyleri yapmayı severim. öyle mutfakta köşede bucakta duran, yenilmeyen şeylerden bir şeyler yaparım adı yok yani :D

1|0
    0|0
  • Özgü olarak hindi kiymasindan mantı yapmistim erişteden firin makarna yapmıştım ama hazir degiller😄 belkide özgü degildir

1|0
    0|0
  • fransız ve uzak doğu mutfağı bazen de italyan yemekleri karışık en sevdiğim de fettucine ile nabeyaki udon

1|0
    0|0
  • Tatlilari cok seviyorum

1|0
    0|0
  • Mesela ekşili mantı çorbası en sevdiğim yemek bu soruyu görür görmez de aklıma geldi ^_^ ve birde bitter çikolata 😨😍

1|0
    0|0
  • mantı açarım çok pis

1|0
    0|0
  • Bayilirim mutfakta bisiler yapmaya ama kafama gore yani zorlanirsam inadina yapmam netten yeni seyler ogrenip yapip ve en onemlisi de yemek bayiliyorum ya 😂

1|0
    0|0
  • Patlıcan severiz biz. Gecenin bir vakti de yoğurtlu patlıcandan bahseder acıkırız -.-

1|0
    0|0
Yükleniyor...