Beden eğitimi hocasınden şüphelenmeye başlıyorum?

çok samimi biri , sanki babasının kızıymışım gibi davranıyor . birisi benim koluma bile yanlışlıkla değse bile o an rahatsız olan biriyim. mesafeli olmak tercihim. ilk geldiğinde pek böyle değildi. sadece bana değil , diğer öğrencilerede şakalar , samimi davranmalar vb. şeyler yapıyor ancak ben ciddi bir tipim. gülmem felan. yanımda hiç ama hiç çalışmayan bir kız var , bütün dersleri gerçekten çok düşük. buna rağmen bana gelip nasılsın diyor. arkadaşınıda sen çalıştır felan diye uyardı. onu hiç çalış diye uyarmadı. sırıta sırıta bakmalar , yanıma gelip elini omzuma koyup nasılsın demeler , şakalar vb. konuşmasın benimle ya. yaklaşmasın bana. sürekli sınıfta dönüp dolaşıp benim yanıma geliyor. açıkcası öyle insanlardan çok korkuyorum. fazla sırıtkan birisi... ya cidden aklıma tecavüz düşünceleri gelmeye başladı korkudan. anksiyete hastasıyım. en sonunda birşey yapar mı diye korkuyorum. yanlış mı düşünüyorum? onu nasıl uyarmalıyım?

Güncellemeler:
ben o kızın bekçisimiyim ki ben onu çalıştırıp yardım edeceğim? kendisini bir kere çalış diye uyarmadı.

0|1

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...