Beden eğitimi hocasınden şüphelenmeye başlıyorum?

çok samimi biri , sanki babasının kızıymışım gibi davranıyor . birisi benim koluma bile yanlışlıkla değse bile o an rahatsız olan biriyim. mesafeli olmak tercihim. ilk geldiğinde pek böyle değildi. sadece bana değil , diğer öğrencilerede şakalar , samimi davranmalar vb. şeyler yapıyor ancak ben ciddi bir tipim. gülmem felan. yanımda hiç ama hiç çalışmayan bir kız var , bütün dersleri gerçekten çok düşük. buna rağmen bana gelip nasılsın diyor. arkadaşınıda sen çalıştır felan diye uyardı. onu hiç çalış diye uyarmadı. sırıta sırıta bakmalar , yanıma gelip elini omzuma koyup nasılsın demeler , şakalar vb. konuşmasın benimle ya. yaklaşmasın bana. sürekli sınıfta dönüp dolaşıp benim yanıma geliyor. açıkcası öyle insanlardan çok korkuyorum. fazla sırıtkan birisi... ya cidden aklıma tecavüz düşünceleri gelmeye başladı korkudan. anksiyete hastasıyım. en sonunda birşey yapar mı diye korkuyorum. yanlış mı düşünüyorum? onu nasıl uyarmalıyım?

Güncellemeler:
ben o kızın bekçisimiyim ki ben onu çalıştırıp yardım edeceğim? kendisini bir kere çalış diye uyarmadı.

0|1
8|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İlgisi oldugunu düşünme sorunlu oldugunu anlamış dalga geçiyor seninle

1|0
    0|0
    • ne sorunlusu? hastayım dedim ancak anksiyete zihinsel bir hastalık değildir. panik , tedirginlik , sakin olamamak , fobi hastalığıdır.

• bende müdür yardımcısından hoşlanıyorum. bide takip isteği attım , mesaj gönderilmiyor. takip et beni.

• Canım ben yanlışlıkla yoksaydım şimdi profili gizliden çıkartıp mesaj kutumu açıyorum mesaj atabilirsin

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir kaç sert bakıştan anlamıyorsa, hoca eşşeklik yapıyordur.
    Eşşeklik yapanın da hakkı kötektir, değnektir.

1|0
    0|0
  • Bir dahaki sefere benden uzak dur mk gevşeği de. Psikolojik sorunlarım var, tikim var, halüsinasyonlar görüyorum. Dengem bozuk de.

1|0
    0|0
  • Mesafe hoca el kol kulanma bana babanin kizi deyilimde ne kadar cekingen utangav vs seyler klanir dusunursen sen zararli cikarsin tedbir senden taktir allahtan

1|0
    0|0
  • günümüzde herşey in olması muhtamel.. sen yinede tedbiri elden bırakma ve okula gidip gelirken tenha yerlerden uzak dur... fakat öğretmenine de haksızlık yapıyor olabilirsin sadece seninle değil herkesle şakalaşıp samimi haraketler yapıyormuş...

1|0
    0|0
    • eğer öyleyse ben böyle şeylerden rahatsızlı duyan biriyim. yani nasıl rahatsız olduğumu belli edebilirim ki?

• bence direk konuş hocanla, ben bu tür şakalardan ve el haraketlerinden hoşlanmıyorum diye... bende el haraketlerinden hoşlanmam bir arkadaşım sürekli enseme vururdu defalarca uyardım bir gün yine enseme biri vurdu kim olduğuna dahi bakmadan dönüp bir yumruk çaktım burnu kırıldı.. bidahada kimse şaka yapamadı bana :))

• bedencilerde bişeylik var galiba bizim lisedeki bedencide öyleydi kızlar etek giyerdi eşofmanla gelmezdi bazen bugün ders kesin takla altına bakmak için uzak durmaya çalış

1|0
    0|0
  • bunu ona iletmen lazım, hocana

1|0
    0|0
  • Direk olarak Müdüre şikayet et

1|0
    0|0
  • Okuluni degistirebilir veliye soylebilir mudurle iletisime gecebilirsin

1|0
    0|0
  • anksiyete'den işte takma çok bir bilgim yok ama bende bipolarım yani benim hislerimde aşırı git gelli ne hissettiğini anladım ama yazdıklarından sevecen ve işini iyi yapan bir adam profili çıkıyor bence günahına girme ya

0|0
    0|0
    • ama şakalarından , samimiliğinden felan çok rahatsız oluyorum. sevmiyorum öyle tipleri.

• o işte psikolojik rahatsızlıktandır dönem dönem bu tip şakalar çok hoşuma gider bazı dönemler çok hoşlandığım bir şey olmasına rağmen labalileşme diye terslerim ama benim çevrem hasta olduğumu hatta en yakınlarım doktoruma kadar biliyor ona göre davranıyorlar ve ailemle fazla bağım olmadığı için destek çıkıyorlar ayrıca ailemde beni bildiği için ayrı ev falan ayarladı özgür bir yaşam sürüyorum bu arada anksiye bir kişiye rastladım tek önerim her uyuştrucu türünden uzak dur alkolden bile hiç açıp okumadım açıkçası hastalığı bilemiycem ama ortada hastalık gibi bir durum var o yüzden normal davranışlarının olmaması veya normal bir psikolojinin olmaması gayet normal hatta bizim gibi kalıcı rahatsızlığı olanlar için anormallik normal bir durum anladığım kadarıyla toplumdan baya soyutlamışsın kendini sana önerim eğer yeteneğin varsa ufak olsa bile hemen sanata ciddi şekilde yönel derim birde şöyle bir durum var hayatı en güzel yaşayan insan deliliğinin farkında olandır bunuda gözden geçir

• benimde çok sıkıntılı bir lise hayatım oldu her gün kavga çıkarıyordum sınıftakiler bana hep ucube gözüyle bakıyordu çocuğa bak dövmesi var orası burası delik garip garip giyiniyor halbuki garip bir şey yok ortada göğsümde bir dövmem var kulağın ortasındaki kıkırdak bölgesinde bir delik o kadar dakka başı kavga ettim bu yüzden hele bir kez sağlam bir dayak yemiştim çocuğun teki bak bak kahvesinide almış falan yaptı gittim döktüm kahveyi suratını giriştiğim gibi beni çekip bir haşat ettiler ahah :D ve çocuklar baya 17 yaşında babasının altına araba çektiği tiplerdi açığa aldım takılıyorum şu an öğretmene yumruk attığımda oldu hoca bana elimde içeceğim var diye bana bakarak ellerinde içeceklerle derse giriyorlar falan yaptı böylemi dedim yumruk attım adama müdür yardımcım kırmızı reçeteli falan demiş özür diledi adam benden :D böyle anormal gözüken davranışlar bizim için normaldir önemli olan bizim bunun normal olmadığının bilincine varmamız bunu gözden geçirerek yaklaş adama

• sen hastasın hocanada hocam ben insanları sevmiyorum mesafeye önem veriyorum de uzak olsun ama sen hastasın

0|0
    0|0
    • Ben insanlari sevmiyorum diye birsey demedim. Sadece hocam cok fazla cıvık ve gevşek bir adam. Ben biraz daha resmi ve ciddiyete onem veren bir insanim. Oncelikle hastaligimda zihinsel degil. Birpanik hastaligi. Arastirarakta ogrenebilirsiniz. Zihinsel bir hastaligim yok. Yorumunuz icin tesekkurler.

• Kimseye boyle bir terbiyesizlik yapmam. Ne duusnuyorsam dusuncelerimi onun yuzune soylemem. Ne hakla bana bunu dersiniz? Rahatsiz oluyorsan giderim uyaririm bunda basini derde sokacak birsey yok. Ben senin babanin kizi miyim?

• o zaman rahatsızsan söyle mesafe koy ne bu tecavüz mü edecek filan oda insan belki senden hoşlanıyor ama öğretmen olduğu için yaklaşamıyor uza babamın kızı olsan sevilmezsin

• Beden eğitimi dersleri sınıfta mı oluyor artık

0|0
    0|0
  • Bu ne şimdi yaaa

0|0
    0|0
  • Doğru düşünüyorsun Ailene de eç bu konuyu gelip okul müdürü ile konuşsunlar olmadı babana söyle hoca temiz bir dayak yesin kendine gelir

1|0
    0|0
    • dayak yancısı bir insan değilim. müdür ile halledeceğim , teşekkürler :)

• olsun yinede dövmek gerekiyor böylelerini yoksa adam gibi davranmasını öğrenemiyorlar

Kızlar Ne Diyor 7

• Hocam ben böyle şeylerden hoşlanmiyorum de

1|0
    0|0
  • bence senin kezbanligin. orta okulda din kültürü ogretmenimize bazi cok bilmis okull annenleri usenmedi iftira atti. dava açıldı ifadeler verildi. delil toplanamadi.. davadan temiz çıktı peki okuldan temiz cikabildi mi? yazık edildi. . tayinini istedi.. hocalar despot olur ya bana taktı dersiniz arkadas gbi olmaya çalışır sapık dersiniz. ay bir sakin lütfen dünyadaki tek ergen sen degilsn tek kız sen degilsin. sakin...

1|0
    0|0
    • benim iftira ile bir alakam yok. benden uzak dursun kiminle ne yapıyorsa yapsın. çok fazla gevşek. ben şahsen rahatsız oluyorum.

• bir gun ayni seyler yaptiginda durumu abartarak tepki ver , cok yaslida degilse konus korkma o tur hoca bozunlari en uyuz oldgm

1|0
    0|0
  • Tipik kezban iste. Adam sana bisey yapmamis ki ne diye hemen aliniyosun saf. Sinir oluyorum ya senin gibilere. O adam orda ogrencilere faydali olabilmek icin ugrasiyor senden de rica etmis arkadasina yardım et diye istemiyosan yapmazsin. Ne hakkın var tecavuz falan diyerek o adama sapik damgası vurmaya?

0|0
    0|0
  • yanlıs dusunuyosun benım oyle cok ogretmenlerım var panık olma bu kadar

1|0
    0|0
    • panik değil. şahsen rahatsız oluyorum ve sinirleniyorum.

• eminim amacı kötü değildir zaten , öyle birisine benzemiyor. yinede nasıl uyarsam bilemiyorum. yanlış anlamasından korkuyorum.

• enımde turkçe ogretmenım oyleydı dıyebılırsın yanı alınacak bır durum yok

• Dokununca geriye çekil buna rağmen hala öküz gibi dokunmaya devam ederse direkt söyle rahatsız olduğunu bişiy olmaz.

1|0
    0|0
  • Sen uzak dur

1|0
    0|0
Yükleniyor...