Çocukken sizin mahallenizde de oyun oynarken ses çıkardığınız için sizi azarlayan teyze var mıydı?

Bahçesine topumuz kaçınca vermiyordu bir de... :D Siz de hatırladınız mı o teyzeyi?

1|0
168

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tükürme yarışması yapıyorduk teyze balkondan çıkıp defolun kendi evinizin önünde tükürün demişti bizde takmamıştkı sonra terlik ile kovalamaya başladı. Bir arada 12 kişi yoldan geçen arabalara kar topu atıyorduk en arkada kalıplı bir andaval arkadaşım kardan adamın buz tuttumuş kafasını atınca arabanın ön camını kırmıştık kaçarken önümüze drift atarak çıkmıştı :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 15

• He ya kadın birde gidip anneme anlatmış beni kızı olduğunu bilmeden😂
    Kac kere topumuzu kestiler asdf

0|1
    0|0
  • Yavv olmazmi , hep bagirir cagirir kendisi yedi tane çocuk büyütmüş ama kimsenin çocuğuna tahammülü yoktu. tekrar gözümde canlandi rahmetli😂

0|1
    0|0
  • Teyze değil amca vardı top onun evinin arasına kaçınca bağırıyordu camdan :))

0|1
    0|0
  • Kendi mahalenizde oynayin derlerdi ne gunlerdi

0|1
    0|0
  • İnatla erik ağacına dalıyorduk bizde nihah

0|1
    0|0
  • Olmaz mı :D

0|1
    0|0
  • vardı ya ne uyuz.. çamaşırlarmı astım gidin başka yerde oynayın falan

0|1
    0|0
  • Teyze değil de amca vardı )) Onuya başladığımız anda dalıyordu ve bizi kovalıyordu ) Hasta adamım, sesten uyuyamıyorum diyordu, çocukken anlamıyordum. Ama yaşlandıkça onu anlıyorum artık ))

0|0
    0|0
  • Ben sapanla sokak lambalarını indiriyordum

0|1
    0|0
  • Benim büyük dayım yapıyordu bunu :D gidin başka yerde oynayın bakayım deyip kovalıyordu hepimizi

0|0
    0|0
  • Yurtdışında büyüdüm yoktu öyle teyzeler...

0|0
    0|0
  • Yok bizim teyzeler çok anlayışlıydı.

0|0
    0|0
  • Topumuzu kesmişti ruh hastası kadın. Bak yine sinirlendim.😀

0|0
    0|0
  • bidaha kacarsa patlatirimcilar!!😀

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir kere bir amca topu kesmişti ne kin beslemiştim ona ya = ) sonra hepimize tatlı ismarladı barıştık = )

0|1
    0|0
  • Olmaz mı Teyzeler, Nineler, Dayılar lan bir tane Amca vardı ses yaptım diye uyandırdım diye çıktı evinden bana tokat attı onu unutmam birkerede bizi bıçakla kovaladı Tabanca ile ateş ederek kovalayan oldu :D :D :D Topumuzu kesmişlerdi. Ben dayak yemedimde fazla arkadaş fazla yedi Ben bir kere kızları bıçakla kovaladıydım arkadaşla babaları beni eve kadar götürüp pert ettiydi :D :D :D

0|1
    0|0
    • nasıl bir mahallesiniz la siz :D

• Çok güzel bir mahalleydik ama güzel günlerdi ama yah şimdiki gençlik 7-8 yaşında madde kullanıyor bizim Mahalle torbacı mahallesi oldu 6 yaşındaki çocuk saklanbaç oynuyacağına torbacılık yapıyor sigara içiyor kullanıyor hatta :D

• o '' kötü kadın '' çocuğu teyze vardı bizim mahallede de.

0|1
    0|0
  • bizim mahalledekiler bıçakla kovalıyordu

0|1
    0|0
  • Olmaz mi hic

0|1
    0|0
  • Bizde de vardı, 4 tane maç yapabileceğimiz mekan vardı hepsinden bir şekilde kovulduk, en sonunda 20 dakika yürüme yolu olan bir halı sahaya gitmiştik bir keresinde ordan bile kovdular ama sonra sahanın girişindeki fileleri yırttık öyle girdik. Futbol yolunda herşey mübahtır

0|0
    0|0
  • Deli filiz vardi hic unutmam ömrümü yed ya kavaşhesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...