Neden hep boyle ezigim?

110. kiloyum ailem surekli yeme ac gez mantigindalar ama bende insanim daha yasim 22 ablam zayif oldugu icin surekli ona bir ilgi. besliyorlar bu hep boyleydi ablam. haksiz. olsada araba ben haksiz. olurdum artik. ailemin bana okuz gibisin yemek yeme uzmanimisin demelerinden yoruldum 3 ayda daha ben 30 kilo verdim buyuk bir azmimi gormuolar okulu bitirdim ise girdim. tum. parami ablama harciorum elimden aliyor ailem neden boyle davranior bana annemin bagirtilarindanda skldim artik :(

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Görmezler ilgisizler şöyle 40-50 kiloya düş görürsün

0|0
    0|0
    • Ozamanda. ayni olcam

• Aramiycaklarindan eminim

• Sanmiorum ariycaklarini kilom yuzunden hersey :( etlerimimi keseim illa ne yapaim :(

En İyi Kız Görüşü

• Yaşadıkların gerçekten zor. Ailen tarafından farkedilmek ve ilgi görmek isterken tam tersi bir tepki ile karşılaşıyorsun bunu da fazla kilolu olduğu için olduğunu düşünüyorsun. Ailenle konuşmayı denesene belki de düşündüğünden farklıdır her şey. Ailen bu kadar üzülüp kırıldığının farkında bile değildir.

0|0
    0|0
    • Degiller zaten ve farkindaim sismanim diye hep boyle oluyor tartisma. konumuz hep yemek su bile icsem icme gobegin cikior diolar mutfagin onunden bile gecemiorum baskilardan yoruldum biktim

• Ailem anlamior yoksa denerdim

• Denemediğin için anlamadıklarını düşünüyor olabilir misin? Uygun bir dille ve uygun bir zamanda anlatırsan sana hak vereceklerini düşünüyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• sence neden ola bilir yemeyı kez düzenli spor yapmaya başla sende kas yaparsın zayıflarsın keşke bende kilolu olsaydum boy kaç? bu arada

0|0
    0|0
    • 170 :(

• senin ideal kilo oranın ortalama maxumum: 60-62 olmalı

Valla burada olsaydın ben spor yapmana mutlu olmana yardım ederdim hem bana (meşkale) olurdun bende spor yapardım sayende sanırsam Ablan 50-52 arası tahminimce

• Haksızlık bu resmen ya.

0|0
    0|0
  • Hormon bozukluğun var mı?

0|0
    0|0
  • Kötüymüş be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kıyamam sana zayıflamaya devam et ve mutsuz olduğun an tepkini sakince ve güzel dille söyle

1|0
    0|0
    • Anlamiolar beni :(

• Kilo vermek cok zor. Piskolojim. alt ust dusunsene kimi begensen bir erkek olarak hep bir korku. oluyor. icinde :(

• işte o yüzden vermelisin o zaman korku olmaz hem sadece bunun için değil sağlığın içinde bu çok önemli

Yükleniyor...