Artık degısmek ıstıyorum?

Artık bu ılıskı bana zarar verıyo nasıl kurtulcm bu takıntıdan 5 yıl surdu aldattı benı ıt gıbı sevdım aılemı karsıma aldım onun ıcın o ıse 5 yılın sonunda baskasını aldı hayatına sonradan gerı dondu haytında baskası var aılem onunla hıc bısekılde knsp gorusmemı ıstemıyo onalra ınat gorusuyorum kndıme zarar verıyorum artık nefret edıyorum ondan artık ama nasıl kurtulcm alıskanlıgımdan bılmıyorum hem ondan hemde kndımden nefret edıyorum az once sınır krızı gecırdım saclarım acıyo sacalrımı yoldum sınırden

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Başka hobilerle ilgilen onu unutturacak şeylerle ama ilk adım kabullenmektir. Alışkanlığını yenmen çok zor olur zaten 1. yılın sonunda aşk sevgi kalmaz alışkanlığa dönüşü buda beter birşey. Unutma olayını hızlandırmak veya yavaşlatmak senin elinde, dilersen arkadaşları toplar 1 rakı dikler sahte güçlüyüm izlenimi uyandırırsın. Dilersen durumu kabullenir bunun bir tecrübe olduğunu, değer görmediğin biri ile gelecek yaşamaktansa böyle olmasının daha iyi olduğunu kavrarsın. Bunun sonunda o senin olmayacak , olsa bile seni kullanacak hadi evlendiniz diyelim sürekli aldatılmayı miden kaldıracakmı? Gelecekte ne olacak söyleyim sana yeni sevgilisi ile evliliği iyi gitmeyecek sonuç olarak seni güvenli liman görecek. Sonrasında ben pişman oldum deyip o karısına geri dönecek.
    Evet sinirin var öfken var bunu yapma sebebin kendini ona köle etmen. Bunu kabullen öncelikle bir köleydin bir eş değil seni kullandı. Şu an onu sevmiyorsun sadece ona olan bir alışkanlığın var bunu üzerinden atamıyorsun.
    Kendini spora ver farklı hobilerle ilgilen boş durma evde kesinlikle durma. Kilit nokta boş kalmamak farklı sıkıntılar edin, öyle şeyler olsunki artık onu düşünecek vakit kalmasın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sen kendıne zulmedıyorsun bılıyormusun. ayık ol. kendıne gel. onu hayatından cıkar bu kadar zayıf olursan onune gelen ezer senı. guclu olcaksın olamam olmaya calısıyorum gıbı seylerı kabul etmez hayat. olacaksın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Biz ne desek boş sana

1|0
    0|0
  • It gibi seviyormussun bunu anladim da kendi hayatin dan daha mı degerli? Ozelikle seni aldatan birisi icin sacini basini yoluyorsun? Hakaret olarak kabul etme ama canım misin rool mü yapiyorsun? Kendine gel.

1|0
    0|0
    • İyi degilim ben ya hıc ıyı degılım hm ondan hmde kndımden nefret edıyorum

• Iyi olmadigini anladim ama akilsiz olma bayri ya.

• değişmez insan

1|0
    0|0
  • Hic bir sey icin deymez hatta sende cok baglanmıssınız

0|0
    0|0
  • Kendini yeni aşklara ada

0|0
    0|0
    • Sorun oya alamıyrm kımseyı hayatıma

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...