Tesettürli bir bayan neden acik giyinme ihtiyaci duyar ki?

Şu an tvde gelin evi diye bir program izliorum, tesettürlü bir bayanin giydigi gömlegin üst kol bölgesi tamamen transparan ve kollari gözüküyor, siz ne düsünüyosunuz bu konu hakkinda? Ben saskinim suan😳

0|0
28|33

En İyi Erkek Görüşü

• kendi seçimidir karışamayız

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tesettürlü bir bayan açık giyinmez giyiniyorsa tesettürlü değildir

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Çünkü hepsi sözde müslümanlar. O yüzden :)

1|0
    0|0
    • Hepsi diyemedim. Bende kapaliyim ama asla oyle seyler giymiyorum. Sadece Allah rizasi icin tesetturlu olmaya calisiyorum.

• O da bişey mi kimileri Külotlarını gösteriyor şeffaf gömlek giyinip alttan sudyen renkleri belli oluyor

0|0
    0|0
  • Özgurluk var demekkı bu ulkede acık kapalı ayrımlarını yapmayın artık acık özgurce sokakta cıplak gezer sorun yok kapalının kolu gozukur sorun olur

2|0
    0|0
  • Evet işte yanlış doğru değil ama bazıları gerçekten kalın kafal almıyor kafası.

0|0
    0|0
  • Süslüman

1|0
    0|0
  • o tv programlarını geç kaşar onlarr

0|0
    0|0
  • isteyen istediğini giyer, irandaki kıyafet polisleri gibisiniz mk

3|0
    0|0
    • Sen o kafandakini Allah icin ibadet icin takiyorsan giyemezsin cok net! Ha süs olsun diye takiosa o baska

• Kimse kimseye hesap vermek zorunda degil, bu konuyla ilgili arkadaslarin görüsünü merak ettim ve bu yüzden sordum. Bende istedigimi sorma hakkina sahip oldugum icin sana ne oluyor?

• insanların giyimiyle uğraşmayın

• neden olsun tesettürün ne olduğunu bilmez belki baskıdan dolayı kapanıyordur. ondan neyin ne manaya geldiğini bilmiyordur ondandır
    kapanmayı dini manada değilde görebneklere yahut ta kafasına göre yakışana göre giydiği için oluyor.

0|0
    0|0
  • Canı istiyodur

0|0
    0|0
  • O progtamlarda ki kişilerin işi zaten dikkat çekecek şeyler yapmak ama gerçek kte var bazı mnyklar öyle :l

0|0
    0|0
  • Benanaa

1|0
    0|0
  • Onlar kapalıyım Ama Acığımda Die bir zihniyet yaşıo bence hele bide giyiyoşar dapdar bir pantolon bu nasıl kapalı diyosun..

0|0
    0|0
  • Onlar tamamen bilinçsiz ya da kasten oraya o şekilde çıkarılmıştır o gelin evinde ben birini gördüm eteği iyice açılmış nerdeyse külotu görünecek birde türbanlı

0|0
    0|0
  • çakma bir modeldir. sadece başının seksi olduğunu düşündüğü için kapatmıştır orayı.

0|0
    0|0
  • Belki gericilikten sıkılmış ve yavaş yavaş modern olmak istiyordur?

0|0
    0|0
  • onlar tiyatrocu cast ajansı gonderiyor hayatlarında kapanmamıs kişiler oyun kostumu olarak ne giyecegini sasırıyor dogal olarak

0|0
    0|0
  • O moda için giyiniyor :D

0|0
    0|0
  • adetler için örtünenler onlar keşke hiç örtmeseler açıklarda daha çok tahrik ediyolar insanı bide ayetler için örtünenler vardır onları görünce içiniz açılır sevgi dolar ama adetler için örtünenden korkmak lazım muhafazakar hadi işine kısca

0|0
    0|0
  • Bacak arasinda sönmemiş bir yanardağ varsa normaldir

0|0
    0|0
  • Erkeği bu denli hayvanat yapmayın

0|0
    0|0
  • Dikkat cekmek

0|0
    0|0
  • şaşırtıcı, ilgi çekmek için olabilir,

0|0
    0|0
  • Tesettürlü kadın ne arıyormuş oralarda müslüman değil süslüman onlar.

0|0
    0|0
  • Salaktir ondan

0|0
    0|0
  • kendini ispatlama durumu

0|0
    0|0
  • neden çünkü acık ken giydigi elbıselerden tatını alamadıgı için şimdi giyiyo galiba

0|0
    0|0
  • Yarim kalmis ne yaptigini bilmiyor :P

0|0
    0|0
  • TABİ Kİ DİKKAT ÇEKMEK ÇİN.

0|0
    0|0
  • Onlar canı gönülden kapanmıyorki :) öylesine:D

0|0
    0|0
  • Abla tesettür sus onlar için

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 27

• tesetturlu oldugu kesin mi? belki de dini nedenlerin disinda ortunuyordur. Eger oyle degilse kendini kandiran turkiyenin cahil yuzdelik kismindan

0|0
    0|0
  • maksat dikkat çekmek olsun

1|0
    0|0
  • O tesettürlüyüm iddiasında bulundu mu peki?
    Belki sadece çok açık giyinmemeye çalışan bir kapalıdır.

Her kapalı tesettürlü olmuyor aslında.

Orada ince bir çizgi var herkes farkında değil.

Bu işin bir de takva boyutu var.

Hani çarşaflısı pardesü giyeni beğenmez, pardesü giyen tuniklisini, eteklisi pantolon giyeni vs...

Tercih meselesi.

Sen onu böyle eleştirirsin mesela, o bunu duysa sen kapan da benim kadar kapan der.

Kısacası bizi ilgilendirmez :D

0|0
    0|0
  • Tv ye çıkmışsa o süslümandır!
    Ondan her şey beklenir!

0|0
    0|0
  • İlginç gerçekteb demek ki zorla kapatmışlar

0|0
    0|0
  • Ne yaptığını bilmiyor onlar

0|0
    0|0
  • gerçekten isteyerek kapanmamıştır ayrıca o evlilik cart curt gibi saçma programlara çıkan tüm kız ve erkeklere aptal gözüyle bakıyorum

0|0
    0|0
  • ben doğru bulmuyorum bende tesettürlü bir bayanım kapalı olmakla tesettürlü olmak arasında fark oluşturdu bu durum çevremde de görüyorum ve hiç hoş değil gerçekten dinimiz bu kadar hafife alınmamalıydı..

0|0
    0|0
  • aile toplum baskısı basörtüyüde kirletiyolar bizimde okulda dolu öyle tip kızın bası kapalı erkeklerle oynasıp dapdar giyiniyo her tarafı belli oglanlarada koluma bak noldu diye agzını yamultup kolunu acıyo hepsinin...

0|0
    0|0
  • Kafasını kapattı yeter o.

0|0
    0|0
  • Yürekten kapalı olmadıkları için

0|0
    0|0
  • Onlara tesettürlü demiyoruz zaten.

Onlar giyinik çıplaklar.

0|1
    0|0
  • Ya ben aaçma buluyorum süs olsun diye takıyoşar madem kapanıyosan tam kapan yoksa sadece başı süs niyetine kullanma sinir oluyorum öyle kapalılara

0|0
    0|0
  • Şaka gibağğğğğ

0|0
    0|0
  • yalandan kapanıyolar cunku zaten bir amacı yok ki kapanmanın

0|0
    0|0
  • Bilincsiz tesetturlu

0|0
    0|0
  • Kendine çeki düzen vermeden başkalarını yargılayamazsın. Sen her şeyi doğru mu yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • Kafasi calismadigindan aptalligindan

0|0
    0|0
  • Onların amacı ibadet falan değil

0|0
    0|0
  • Ben de şaşırıyorum öylelerini gördükçe. Ya kapandıysa tam hakkını versinler ya da hiç kapanmasınlar

0|0
    0|0
  • kendi seçimidir karışamayız

0|0
    0|0
  • cahillik

0|0
    0|0
  • Sozde ortulu

0|0
    0|0
  • kapanmayı kullanmak bu oluyor her gördüğünüze tesettürlü demeyin

0|0
    0|0
  • Medeniyet görmüş bir tesettürlü olduğundandır

0|0
    0|0
  • Sen diyosun süs amacıyla takıyosa o başka diye tesettürlü olsa öyle giymezdi demekki süs sorgulamaya gerek yok

0|0
    0|0
    • O baska ama kötüye kullanmis oluyor, ozmn hic takmicak

• Ön yargili oldugunu düsünmüyorum, soruyu daha net okumalisin. Arkadaslarin düsüncesini merak ettim heleki tesettürlü arkadaslarin. Ben avrupadan geliyorum ve burdaki insanlara göre yorum yaparim, türkiyedeki düsünceyide burdaki arkadaslardan duymak istedim

• Tamam soruna baktım ve tekrar diyorum ki tesettürlü öyle giyinmez giyiniyorsa ya amacı farklıdır tesettür umrunda değildir ya da eksik yerine getiriyodur bunun günahını da çeker

• Ölsün bence nefret ediyorum ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...