Özelden yazan vatandaslar dıkkatınıze :) haberınız var mı?

ks de an ıtıbarıyle bug var ozeldekılerın hepsının adı gozukuyor:) kırlı camasırlarınız gorunuyor haberınız ola. ıyı kontrol edın :D

Güncellemeler:
dun bır bug daha oldu :) cekırdek citleyıp seyrettım arkadas acayıp seyler cıkıyor ya :)

0|0
24|62

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ne demek istediğini anlayan biri açıklayabilir mi? :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 61

• Ben zaten yazdığım bütün yorumları ve cevapları ve sorduğum soruları ki sorduğum soruların miktarı bile parmakla sayılabilir hep normalden yazarım gizliden yazmam.

http://i.hizliresim.com/ljbLlX.gif

1|0
    0|0
  • Yarası olan gocunsun :)

1|0
    0|0
  • Özel giriş eig secilirse ne olacak?

1|0
    0|0
  • Kullannalar düşünsün ablam :D
    Kullanmaya tenezzül etmem :D

1|0
    0|0
  • demesen iyidi insanları neden uyandırıyorsun sen bakım:)

1|0
    0|0
  • İözelimiz yok

2|0
    0|0
  • Kullanmıyorum adfs

1|0
    0|0
  • Özel ne işe yarar ki? 😯

1|0
    0|0
  • o ne la :D dur sana mesaj atayım ne olacak

1|0
    0|0
  • Farketmez

1|0
    0|0
  • Benim herşeyim ortada zaten sıkıntı yok😂

2|0
    0|0
  • Lan ozel deyince bende dedim mesajlar kısmındaki konusmalarımız gorukuyo sdjfksd

2|0
    0|0
  • özel kullanıcı ile gizli kullanıcı arasındaki farkı karıştırmış oluyor olmayasınız?

1|0
    0|0
    • hayır dostum ozel gorus degıl gızlı kullanıcılar ısımlerıyle bırlıkte barız gozukuyordu

• yorumlar acıktan yapılabılecek turden yorumlar degıldı ve bır tane bıle gızlı kullanıcı yoktu denemek ıcın bende gızlıye cektım acıktan gozuktu :) burdan

• hiç gizli görüş yapmadım ama gizli görüş yapan kişi kendi görüşünü zaten açıktan görmüyor mu ki?

• Sorancığım özelden diyorsun kafamızı karıştırıyorsun :D KSDE artık özel görüş diye birşey olduğundan özelden yazan demi , gizli görüşten yazan de

Bir güncellemede belirtirsen arkadaşlara sevinirim :D

1|0
    0|0

• Maynameis 1 Xper Yaş: 21 eig 0%
    8saniye
    teşekkürler
    Sevdim 0|0 Yorumla
    1 özel görüş
    Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

böyle mesela :D

1|0
    0|0
    • Kanka soran ne demek istedi. Sen anlamışa benziyon 😄

• @Scream_to_scream yazılarda belırttım ıste goruste sadece özel dıyo ama ısımlerınız cıkıyo dıyo özel derken ona özel yanı ben ısmını belkı gormuyorum ama sıte yonetımı ve soran goruyo demek ıstıyo :D

• sımdı elımızdekı butonlar bu dımı
      Herkese açık Özel Gizli Kullanıcı
      ozelı bı kenara at. gızlı kullanıcı goruslerı ısım ıle bırlıkte gozukuyordu. ısımler meydandaydı.

• nasıl yani?

1|0
    0|0
  • sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • varsa böyle bir problem çok güzel inşallah düzelmez :D

1|0
    0|0
    • :D :D ben solemeden cogu kısının haberı yoktukı sapık sapık seyler yazmıslar uluorta bır adet gızlı kullanıcı bıle yok cunku gozukuyor adlar :D

• Korkum yok ozel den sormasını da yazmasını da sevmiyorum kimseden ne korkum var ne de utanacagim bir paylaşım ya da yorum

1|0
    0|0
  • Nasıl ney gözüküyor bir dakika öğrenmem lazım

1|0
    0|0
  • nası ya :S

1|0
    0|0
  • kimseye özelden yazmadım yazmam yazana çok nadirdir cvp veririm korkusu olanlar düşünsün guru

1|0
    0|0
  • Valla anlamadım.

1|0
    0|0
  • güzel bir hatun mesaj atsın lütfen.

bir test edeyim. doğru mu diye

1|0
    0|0
  • vuoppps sen buralardamıydın yeaa :)

1|0
    0|0
  • Harbinden mi be :D

1|0
    0|0
  • gızlı yazanlar düşünsün.

1|0
    0|0
  • Ne diyosun fatmanın benekli donu na yaptıgım yorumları herkes okudu o zaman hemi 😀 puhaha

1|0
    0|0
  • Olay ne anlamadım dur

1|0
    0|0
  • nasılya ben şimdi bişi yapamayacakmıyım :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

9 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 23

2 özel görüş

Yükleniyor...