Zaman makinası artık sizindir.. Peki hangi tarihe gideceksiniz?

Altı üstü ışık hızını geçecegiz yahu.. Biraz NOS biraz ECU biraz beygir falan filan vee..

Aman zamanda kayboymayalım da :D

• Burası iyi, ne yapayım bilmedigim zamanları :!
    10% (5)23% (12)17% (17)Oy Ver
  • Milyar yıl öncesine dünyanın da öncesini görmek istiyorum.
    38% (18)31% (16)34% (34)Oy Ver
  • Türkiye tarihine dönmek istiyorum.
    4% (2)12% (6)8% (8)Oy Ver
  • Düşünemiyorum, bilmiyorum
    29% (14)8% (4)18% (18)Oy Ver
  • Yoruma yazıyorum
    19% (9)26% (14)23% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
11|19

En İyi Kız Görüşü

• son site güncellemesinden önceki bir zamana :/

0|1
    0|0
    • Ne takılıyorsun KS yaptıklarına.
      Allah askına, yardımcı olsun diye yönetime birilerini Über yapıyor, bide Editör ve Master olmuş insanlara şikayetimi yazıyorum. Zahmet edip dönüş yazmıyor, bişey söylemiyor..
      @KizlarSoruyor un işleri boşversene...

• Usendin tabiki canim anladim zaten😋
      @KizlarSoruyor a yeri grldiginde sallarim ama aslinda seviyorum, her gun eksiksiz mrsaj atiyorlar, hic yorulmuyor usanmiyorlar

• teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Mantıksal olarak ileriye ya da geriye dönmek mümkün değildir zamanı akan bir nehir olarak farz edersek anlarız. Geçmiş akıp gittiği için onu yakalayamayız gelecek henüz yaşanmadığı için oraya da gidemeyiz saygılar.(Bu yorum korkakishot a aittir. Copyright ©korkakishot© All rights reserved.) 😆

0|1
    0|0
    • Tam anlamıyla yok denilemez, Einstein İzafiyet teorisini araştırınız..
      Zaman göreceli kavramdır, bunun hareketini etkileyebilirse insanlar farklı boyutlar açılabilir

• Sınırsız, zararsız ve karşılıksız bir dogal enerji var..
      Evrenin kuralı dogaya uygun olmaktır, doga güneşi sunmuş ve hayvanlar bunu kullanıyor, bitki fotosentez yapıyor. Fakat insanlar bunu her işi için kullanıp, çevreyi kirletmeden dogal şekilde araç, ev, fabrika, her ihtiyacında kullanabilirken hala kapitalist yakıtları kullanıyor, sırf bahsettigim birilerinin zenginliginin muslugu kesilmesin diye...
      Kaç yıldır, güneş ve elektrik var yeni yeni elektrikli araçlar çıkmaya başladı, neden sence?
      Ah insanoglu, sürekli kullanılmaktan zevk alıyor.
      Boşa dememişler deveyi diken insanı...

• Haklısın çemberin dışına çıkılır ama bu işten kazananlar fırsat vermezler.

Kızlar Ne Diyor 10

• Dünyanın başlangıcına veya sonuna gidip bir video alabilseydim belki bir şeyleri daha net ortaya çıkarabilirdim☺😊

0|1
    0|0
    • Kesinlikle, çok şey degişirdi..

• İzlerim, teşekkür ederim☺😊

• Mutlaka !
      Rica ederim :)

• anne rahmine düştüğüm güne. .

0|1
    0|0
    • '' Tanrım beni baştan yarat '' :D

• Korkulur sizden, mazallah..

• Yok yahu abartmayalim.

• 1963..

0|1
    0|0
  • Antik yunan çağında

0|1
    0|0
    • İlginç, galiba öyle bir ihtimal olrusa her medeniyet ve önemli tarihleri görmeden gelmezdim :D

• Sokratesle iki tavla atardık yahu hayali bile güzel

• Aristotalesi dene, çok makara, kafa adamdır.
      Şarapçı, ama şen şakrak deli doludur.

• İstanbulun fethine ve kanuninin oğlu şehzade mustafa yı boğdurduğu güne gitmek isterdim masum olup olmadığını öğrenirdim mustafanın

0|1
    0|0
    • Masum oldugunu düşünüyor musun

• Sakal uzatması sonra kendi adına tuğra çektirmesi padişahlık alameti ve mustafa bunları yapmış bu yüzden haklı olabilir belki kanuni ama yine de sanırım biraz duygusal yaklaşıyorum bu duruma ama kanuni nin bir kadının etkisinde bu kadar kalmış olmasını doğru bulmuyorum zaten selimden sonra düşüşe geçildi çünkü hepsi eşlerinin etkisinde kaldı eğer bir ülkenin yönetimine kadınlar karışırsa zaten yıkılışa geçiyormuş o dönemde

• Ah bu kadınlar..
      Her dönemde şeytan şeytan :D

• Bir yıl öncesine...

0|1
    0|0
  • zamanın tüm gizemlerini öğrenmeye.

mesela yazıdan önceki devirlerin gizemini çözmeye.

0|1
    0|0
  • ilk çağa

0|1
    0|0
  • Annemin doğduğu zamana gidip öldürmek 😡😡

0|1
    0|0
  • Milyar yıl öncesine dünyanın da öncesini görmek istiyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• 500 yıl sonrasına gitmek istiyorum. Geçmişi Tarih kitaplarından biliyoruz zaten bize gelecek lazım :D

1|1
    0|0
    • Okudugumuz da hangi tarih acaba, biçogu da safsata aslında. :)

• gelecek yok mu? :)

0|1
    0|0
    • Sinir yok kardes, sen ne tarafa gideceksin. Soylr yeter 😂😂

• O degil de sayisal bir kere mi cikmaz yahu.. Aklima getirdin simdi, verdigim paralari ust uste eklesen ufak dukkan acilir.
      En son enistrm 5 bildi 4 bin aldi O da 25 yildir oynar 😂😂😂

• senede bir piyango hariç (ki o da aklıma eserse) şans oyunlarına pek bulaşmıyorum :)

• 1895 i istiyorum ben
    mümkünse yanımda mke yide götürürüm

0|1
    0|0
  • hacı bir 100 yıl sonrasina gitmek istiyorum aynı yaşta bakacam memleket ne halde die teknoloji ne kadar ilerledi die bakacam öyle bir gezinecem begenirsem kalirim orda :D

0|1
    0|0
  • Doğduğum güne kendimi çöpe atmak için.

0|1
    0|0
  • 571 yılına

0|1
    0|0
  • Öyle birşey olsa 1 hafta öncesine dönüğ bütün maçların skorlarını aklımda tutup geri dönmek isterdim 1 hafta sonra zengin olurum döndüğümde :D

0|1
    0|0
    • 1 haftaya gerek yok, c. tesi sayısal sonucunu bilirsek, tek kolon 1 TL ye vur parayı :D

• milyar yıl cok olmus :) soyle 1500 ler falan.. ama kendi halinde biri olmak isterdim kendim icin calısıyım :) bag bahce falan :)

0|1
    0|0
    • Ben merakliyim, bilmedigim hatta zeki bilim adamlarinin dahi cozrmedigi sorularin yanitoarini sorgularim. Bu yuzden milyar yil konusu onemli ama senin planin da cok hos gorunyor 😊

• teşekkurler :)

• 1500 lü yıllarda Osmanlıya giderdim veya 1800 lü yıllara.

0|1
    0|0
  • 1960-70'lere çiçek çocukların olduğu bir yerlere atıver kaptan :)

0|1
    0|0
    • Ama sen çok yanlış zamanda kalmışsın ki, 2020ler sana göre degil :/

• rönesansın olduğu yere ve o muhteşem sanat eserlerinin sahipleriyle aynı zaman dilimi...

0|1
    0|0
    • Bugün ki dünyanın sosyal kültürel ekonomik siyasi biçok formu zaten 18.. yy hareketlerinin sonucu, oralarda çıkartılacak çok değerler var..

• katılıyorum... sanatın olduğu her yer ilgi alanımdır :)

• İnsanların daha mutlu ve saf oldukları bir zaman dilimi varsa görmek isterim sanırım 1900 yıllar telefon yok televizyon yok bilgisayar yok hiç bişey yok ve mutluyuz

0|1
    0|0
    • 87 dogumluyum, gördügüm kadarıyla 90lar bile bahsettigin tasviri biraz olsa kapsıyor..
      Hele hele 80lerde ki insanlıgı düşünemiyorum, samimiyet, insanlık hat safhadadır.

• Size katılıyorum

• 80lere giderim bir daha dönmem :D

0|1
    0|0
  • Tüm olmuş ve olabilecek olayların arasında nerden başlardim emin degilim

0|1
    0|0
    • Dünyanın oluşumuyla ilgili teorilerin sonucuna gitmeyi düşünürdüm, nasıl meydana geldi..

• 2050

0|1
    0|0
  • Osmanlı dönemi yükseliş :)

0|1
    0|0
  • Osmanlının bu hale gelmesini ve yıkılmasına ilk sebeb olan olayları yerinde görmek ha birde Amerikanın Japonya ya atom bombasını atma anını izlerdim ve birde 2015 büyük ikramiye döner bileti bulurdum :D

0|1
    0|0
    • Makinen etindrn sutunden yumurtasindan herseyden faydalandin tam turk isi 😈😈

• Süper loto açıklanma tarihine giderim sonra geri döner oynar zengin olurum dahada kullanmam :))

0|1
    0|0
    • Ula, laz mısın :D
      Makina sende, 10 kere git gel yapsana parayı katla hemde anaparayı büyüterek katlarsın adfgafas

Yükleniyor...