Dizi oyuncusu cinsel saldırıdan kaçarken can verdi! Ne zaman bitecek bu acılar?

Dizi oyuncusu üniversiteli G. B., (20 yaşında) sevgilisiyle gittiği evde cinsel saldırıyla karşı karşıya kalınca 10'ncu kattan atlayarak yaşamına son vermiş. Saldırıyı gerçekleştiren kişinin evi ayarlayan emlakçı olduğu iddia ediliyor.

Anladığım kadarıyla, bir kızın, erkek arkadaşıyla aynı evde kalması onun tecavüz edilebilecek biri olduğunu düşündürtmüş bu pisliklere! Bu kafalarla yan yana yaşıyoruz işte! Belki de kız atlamasaydı, önce tecavüz edip ardından onlar kendi elleriyle öldürecekti! Özgecan'a yaptıkları gibi!
Dizi oyuncusu cinsel saldırıdan kaçarken can verdi! Ne zaman bitecek bu acılar?Aydın Üniversitesi öğrencisi ve dizi oyuncusu 20 yaşındaki G. B., pazar gecesi erkek arkadaşı E.Ö. ile eğlendikten sonra Başakşehir’de gittikleri daireye, o daireyi bulan emlakçı C. İ de gelmiş. Genç kızın sevgilisini döverek etkisiz hale gtirmişler, cep telefonunu almışlar.

10. kattan atlayan G. B. olay yerinde yaşamını kaybetmiş :(

1|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• ya. Kodugumun evlatlari. Burda hala kizi kabahatli gosterip tecavuzculeri aklanaya calisanlar var. Siz kizinizi baska bir sehire okumaya gonderdiginizde butun yadantisini kontrol edebileceginizi mi saniyorsunuz? Hadi onu da gectim, kimle nereye gidiyorsa gidiyor. Size ne ya. ? Carpik bir yasantisi varsa bile size giren cikan ne? Istedigi kisiyle birlikte olur, istedigi kisiyle gezer. Bu da tecavuze mazeret sayilmaz. O zaman sizde kadinlarla birlikte olurken birileri gelip, "bu sekse cok duskun. Belki verir " diyip sizi s. kmeye kalkarsa sikayet etmeyeceksiniz o zaman.

4|1
    0|0
    • Böyle tipler öyle iğrenç konuşuyorlar ki yüce rabbim yarın öbür gün bunların anasına veya kardeşlerine tecavüzü müstahak edecek yüzde yüz eminim kendilerine bunu söylediğimde sinirleniyorlar engel yiyorum dene bak çok işe yarıyor :D

En İyi Kız Görüşü

• Bide bunda tecavüzcüyü aklayalar yok mu Allah hepsinin belasını versin ne yaparsa yapsın hiç kimse tecavüzü hak etmez !! İsterse erkek arkadaşıyla kalır isterse sokakta ama hiçkimse tecavüzü hak etmez !!

9|3
    0|0
    • Ben hiç kızmıyorum direk sizin annelerinizede ederler sebepsizce inşallah diyorum :) hiçte gram pişmanlık duymuyorum bunları böyle pohpohlayanda anneleri çünkü

• @Lendo_95 olsun çekeceklerse kendileri çeksin annesi ya da kızı değil..

• Herkül'de bir sahne vardı izledinizmi bilmem adamın ellerini ve ayaklarını yukardan bir kanca gibi bir şeye bağlamışlardı oturur şekilde adamıda havaya kaldırmışlardı altınada ucunu sivri ettikleri bir kazık işte bu tecavuzculere aynı yöntemi yapmak lazım iple bağla kazığı koy altına birden bırak alttan girip üstten çıksın hak ediyorlar.

Erkekler Ne Diyor 12

• Sıkıldım artık bu köpeklerden. Sabah 4 civarında bir erkekle aynı evde kalması bana göre yanlış olsa da beni ilgilendirmez ama bunu fırsat bilip bu or*spu çocukluğunu yapan şerefsizleri hiçbir şey aklamaz. Yakın zamanda bulunup en iğrenç hapishanelerde hergün köpek gibi pişman olacakları günler geçirmeleri dileğiyle.

1|1
    0|0
  • Kendi başına buyruk yaşayanlar için kaçınılmaz son...

0|1
    0|0
    • O kadar kötüsün ki keşke ölsen.

• @Biricik56 ne tamamı ya ne tamamı kız 20 yaşında daha çocuk bir hata yapmış olması olması kandırılmış olması bunu hakettiği anlamına gelmez gencecik bir can gitti herkes hata yapar !! 20 yaşında birini yaptığı bir hata yüzünden karalayamazsınız adamlar uçkurunu tutsaymız kıza yazık olmuş diyen yok kız s. rtükmüş diyonuz başlarım sizin ahlak anlayışınıza o daha çocuktu ve şeref yoksunu birileri tarafından kandırıldı !! Umarım ülkedeki diğer kızlara örnek olur bir daha böyle bir şey yaşanmaz.. Sizin başınıza da gelebilirdi hepimizin içinde şeytan var anlık gaflet işte.. Küçücük bir kızdı o.. Hataları olsa bile daha çok küçüktü..

• @Bücür_cadı Kusura bakma. Hastaydım kafam yerinde değildi 😊 Bay_enco kız bu olayı biliyor mu hayır. Adı üstünde TECAVÜZ bu. Tamam genç kız erkek arkadaşına vermiş olabilir. Ama isteyerek. Kız REŞİT. Eğer kız sür. tük olsaydı o adama da verirdi. Ve bunun adı da TECAVÜZ olmazdı !!!

• Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin denecek laf yok..

0|0
    0|0
  • Hiç bir olay tek taraflı bir bakış açısı ile çözülemez. Burada da, ne kız masum %100, ne de diğer it suçlu %100. Öncelikle bu hukuk bilincine sahip olalım.

1|0
    0|0
    • Kız nereden masum değil anlamadım? İşte senin gibi kadına suç takmaya çalışan tipler %100 tecavüzcü tiplemeler

• @Lendo_95 yorumuna anlayacak çapın yok ama Salça olacak lüzumsuzlugu var. ..

• O kızın o evde ne işi var.

0|0
    0|0
  • Tecavuzu savunmuyorum ama erkek arkadasiyla ayni evde kalmasinida tasvip etmiyorum. toplum buna hazir degil. erkek arkadasi hergun cukerken biz niye cukmeyelim mantigi var.

0|0
    0|0
  • Eloğluyla aynı evde kalacak kadar cahilse o üniversiteye boşuna başlamış ipsiz sapsız yaşarsa olacağı bu çıkar ilişkisinin sonu kızlar zaten doğru olanı bulmaz...

0|0
    0|0
    • İiyide bundan öteki insanlara ne isteyen istediğiyle kalır yaşar tecavüz sebebi değil bu türk erkekleri olarak şu abazanlığınızı birşeyler altında atıp gizlemeyin kediye köpeğe bile tecavüz ediyorsunuz ya var mı daha ötesi yarın öbür gün ananın veya bacının başına gelir sebepsizce bir tecavüz o zaman allahım ben ne demiştim ne konuşmuştum dersin

• @Lendo_95 ne alakası var aynı ortamda olsak tanıyor olsak birbirimizi farzı misal desem seni seviyorum yanıyorum bitiyorum aşığım çıkalım sevgilim ol hayatıma dahil ol desek kendimizi parçalasak kabul etmezler böyle itle kopukla netten tanışıp işi yatmaya kadar götürürler sonrada belalarını bulurlar böyle revadır akıl var mantık var ilerisini düşünüp böyle tuzaklar a düşmeyeceksin.

• Hepsi için demiyorum çok iyi kızlar da var o da 1000 de 1 çıkar böylelerine acımam ben.

• Allah benim yakışıklı olmamı isteseydi yakışıklı yaratırdı. estetik yaptırıp şirk koşmaya gerek yok çok günah

0|0
    0|0
  • Şerefszlik bu bolelerini idami geri getirip asican bakbbakalim yapiyolarmi birdaha

1|0
    0|0
  • gine moralim bozuldu

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eğlesin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yazık ya...

0|0
    0|0
  • Kim o

0|0
    0|0
  • Tecavuzculeri savunanların umarım çocuğu olmaz. İki ihtimal var ya çocukları tecavüzcü olacak ya da bu kadar beddua yedikten sonra en ağır tecavüz başlarına gelecek...

0|0
    0|0
    • Ben inşallah annelerinize veya bacılarınıza ederler sonra senin gibi zihniyete sahip olanlarda annen hakkında kötü konuşurlar diyorum kuduruyorlar :D

Yükleniyor...