Kendimden tiksiniyorum şu an. birileri akıl versin?

metrobuste benmle aynı yaşlarda bir erkek bişeyler sordu cevap verdm sonra sohbet filan açtı ben de kadın erkek ayrımcılığına karşı biriym ya hani, o ilkeden yolsa çıkarak herkese insanca davranmış olmak adına sohbet ettim bir sure. sonra adamın niyetnn kötü oldugunu hissettm. telini filan vermeye çalıştı biraz asılmaya başladı kibarca güya,, sonra fiziksel olarak da yaklaşmaya başladı filan.. indim benimle indi,. baştan insan gibi davrandıgm için terslemek yerine geçiştrdm sadece.. bir şekilde kurtuldm ama kendimi çok berbat hissediyorm. hata benimmiş gibi hissedyorm. cidden çok igrenç duygular yaşıyorm :(( anlatmam lazmdı birilerne

Güncellemeler:
kızlar da bişey yazsa keşke :((
...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu onun ayıbı senin değil unutmaki herkes kendine yakışanı yapar senin bir sucun günahın yok bu onun serefsizligi

1|0
    0|0
    • çok haklısın ama şu an o kadar igrenc hissedyorm ki kendimi. teşekkür ederm yorumun için bu arada

• Kendini iğrenç hissedecek biri varsa bunu sana yapan o midesiz serefsiztir senin kendini öyle hissetme

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama ne suçu sende olucak ya gelmiş resmen sana asılmış adam mı bu ya bir bayan olarak ne sokakta gezebilicez ne otobüse binebilicez insan yerine koyanlarda suç bunları

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sakın ol ve tanımadığın erkeklerle konismamalisin bence etraf çok kötü.. sapigin kadını erkeği yok bana da fiziksel temas yapan kaç kız oldu bilerek

1|0
    0|0
    • ya işte insanlık yapıyorsun böyle yapmıyorsun o da başka sorun. herkesten mi korkucaz böyleleri yüzünden

• Kendini kötü hissetme tamam mı. . Erkeğin bile başına geliyor bu düşün. Her iyinın içinde kötü bulunuyor malesef

• Erken anlaman güzel olmuş
    Hep diyorum kızlarımıza devlet bedava savunma sporu dersleri vermeli

1|0
    0|0
    • keşke ilk cümleden tavır koysaydm. ama işte hani öyle kızlara da kötü bakıyorsnz kendini begenmiş filan diye.

• O güzel kardeşim or.

0|0
    0|0
  • Büyütülecek bir durum yok, yanlış bir insana denk gelmişsin hepsi bu.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...