Sizce napabilirim?

moralim çok bozuk. çünkü bu sene 5 yıldır yaşadığım yerde nbaşka bir yere taşındık. çok zor geliyor. ve oradaki arkadaşlarımı özlüyorum sevgilimide hatta daha fazla. pek arkadaşım kalmadı tek sevgilim var bide bir tane en fazla ark. var. sınıfımı özledim. buraya alışamadım ve buraya taşınalı 9 ay oldu. napabilriim=?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı durumu şimdiye kadar birçok kez yaşadım ne kadar kötü oldugunu biliyorum. Yeni geldiğin yere alışmak çok zor oluyor heleki çekingen bir karakterin varsa dahada zor. Sosyal medyadan arkadaşların ile iletişimini koparma haftada birkaç kez mesajlaş tatillerde gidebiliyorsan eski yaşadığın yere git birebir buluş arkadaşlarınla. Yeni taşındığın yerdede fazla çekingen olmamaya çalış biraz atılgan ol ki daha çabuk alışırsın. Benim görüşlerim bunlar erkek arkadaş kısmına girmiycem o konuda bir şey bildiğimi söyleyemem. Umarım kısa sürede alışır yine mutlu günlerine dönersin geçmiş olsun.

1|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim zaten ilk çekingendim ama zamnala sınıfıma da okulumada alıştım herkes sevyor alışmam için elimden geleni yapıyrolar ama mutsuzluk hep var özlüyorum gidicem zaten onlarda gelicem çok güzel fakat ben bu senemi onlarla geöçirmek isterdim işte

• pek fazla erkek arkadaşı yokmuş sadece bir kaç tane dsdsdffgfghg

• yaaaa kıyamammmmm:)))

En İyi Kız Görüşü

• Kuzum koyamam sana ben :/ yeni arkadasliklara sans ver. aah ahh annemin ywmwklerini cok ozluyorum ben de. annemle zaman gecirmeyi hele. gel gor ki esimin annesinin yanindayim. ben de onu annem bildim.

1|0
    0|0
    • şans veriyorum ama eski yerdeki gibi kazık yemekten korkuyorum

Erkekler Ne Diyor 10

• Küle döndüysen, yeniden güle dönmeyi bekle. Ve geçmişte kaç kere küle dönüştüğünü değil, kaç kere yeniden küllerin arasından doğrulup yeni bir gül olduğunu hatırla.

1|0
    0|0
    • oha çok güzel bunu hiç unutmicam

• off çok güğzel çok teşeküğr ederimmm

• zamanla alışacaksınız yapacak birşey yok
    ilk dönemlerde herkes bu gibi hayal kırıklıkları hisseder elbette

0|0
    0|0
    • ya haklısın ama cidden böyle sanki elimi uzatsam o okuldaymışım olucakmışım gibi hissediyorum

• Bir gün oraya geri dönersin

1|0
    0|0
  • Eeee büyüdükçe yeni yeni yerlere göçüyoruz. Hayatın kanunu

1|0
    0|0
    • ama ya :(

• : çok sağol

• Yapacak bir şey yok.
    Zamanla alışırsın...

0|0
    0|0
  • Oraya alışmaktan baska çaren yok gibi

1|0
    0|0
  • Alsmak gerek

1|0
    0|0
  • Yapacak bsı yok kanks

0|0
    0|0
  • suriyeli kadınları düşün

1|0
    0|0
  • Bisi yapma bekle oyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Arada git gor onlari :)

0|0
    0|0
    • ya evet öyle ayda bir kere ben gidicem onlarda gelicem bir kere ayda iki kere olucak : ama ben hergün istiyodum :(

• oraya alışmaya ve yeni cevre kurmaya calıs.

0|0
    0|0
    • alışmaya çalışıyorum ama özlüyorum işte. onların fotolarını gördükçe böyle sınıfça orada olmamak canımı acıyıtıyor. son senemiz zaten iki ay kaldı diyorum kendime ama işte böykeoluyor çevre mvar zaten yanımda olanlar var ama diğerleri daha çok yakın eski yerdekiler

• Soğan ye soğan adapte olman için cok iyi bir yiyecek

0|0
    0|0
  • Alışmaya çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...