Miley cyrus şarkılarını-kendisini seviyor musunuz?

Onu en son hannah montana dizisi çekilirken izliyordum onuda arada sırada. Yeni çıkardığı şarkıların hiç birini merak edip dinlememiştim bile. Seviyorum veya sevmiyorum diyemezdim. Yalnız cinsel içerikli davranışları,çıplak gezmesi yeterince soğutucuydu. Bir süre önce son zamanlarda çıkan şarkılarını dinledim. Kliplerini beğenmedim garipti :) ancak yorumlaması, ses tonunu beğeniyorum. Diğerlerini dinlerken sesi güzel bile olsa düz şarkıyı okuyormuş gibi geliyor kattıkları yorumu hissetmiyorum.
Birde miley'in davranışlarını, düşüncelerini asla kendime yakın bulmuyorum ancak röportajlarında insanların dinleyip yaptıkları yorumlara baktım.Çoğu kişi anlamamış ve eleştirmiş ama ben onun ne demek istediğini anlıyorum.Üstelik çok fazla eleştirilmesine, kötü karşılanmasına rağmen yolundan sapmıyor ve bu beni kendine çekti.Çünkü günlük hayatımda diğer insanlara hep tuhaf geldim ve garipsendim. Bunu sürekli yaşadığınızda kötü oluyor. Bunun benzerini yaşamış birinin kendi alanında gerçekten başarılı olabilmesi ve yolundan sapmaması beni etkiledi. Bu bana garip bir örnek oldu.
Biriyle aynı düşünceleri paylaşmasanızda ortak yönleriniz olduğunu bilmek güzel oluyormuş.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sevmem kendisni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...