Tek gecelik ilişki sizce aldatmak mıdır?

Karınızın veya kocanızın tek gecelik ilişki yaşadığını öğrendiniz size göre bu aldatmak mıdırı?

Güncellemeler:
Evet arkadaşlar , güncel.

0|0
19|13

En İyi Kız Görüşü

• tabi ki soruya bak

2|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Kaç gecelik olduğunun bir önemi olabilir mi? Başka bir ten'e dokunulmuş mu, ben ona bakarım.

2|0
    0|0
  • Aldatma ötesidir.

1|0
    0|0
  • benden önceyse ya da benle ayrı olduğu bir zamnadaysa hayır aldatmak değildir.

0|1
    0|0
  • Evet aldatma

1|1
    0|0
  • Birdaha affetmezdim tek gecelik nedir ya bende gelim aralarına o zaman ne saçma o benle beraberse ve tek gecelik ilişki yaşadıysa bir daha yüz vermem ona küfür bile etmem ayrıldık der giderim fazla uzatmam Konuşulacak birisi bile değildir çok katıyım evet :D

0|0
    0|0
  • Hayır diyen qawattır

3|1
    0|0
  • Evet.

1|1
    0|0
  • Yooo bence aldatma ruhen olur. Sevmiyorsa aldatmış demektir. Seks kısmı çok karışık her ikisi tarafın da hatası vb olabilir bu durumda

0|0
    0|0
  • E herhalde

1|0
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • burda gelip "2. kişiye karşı olmak ön yargı" diyeni geçin, karısı bir erkekle telefonda konuşsa doğrarlar. iki taraf için de aldatmaktır, çikoya katılıyorum aksini iddia eden qawattır.

1|0
    0|0
  • Sevgilim başka bir kıza gülse, dişlerini kırar eline verir, ağzını yamulturum ama eğer biri ile birlikte olsa yüzüne bile bakmam, onun için hiçbir şey yapmam, çünkü o bana değil bize ihanet etmiş olur.

0|0
    0|0
  • Yok degildir. tabiki aldatmaktir ve bende affi yoktur. ama herkes boyle dusunmuyor ve bence cok sacma tek gecelik biseydi askim affet tamam affettim var mi boyle sacmalik yani

1|0
    0|0
  • Degildir diye yazan olucakmi olmucak

0|0
    0|0
  • Aldatmaktir tabiki tek gecesi cok gecesimi var bunun

1|0
    0|0
  • Tabiki aldatmaktır.

1|1
    0|0
  • Sorduğun sorumu TABIKI aldatmak.

1|0
    0|0
  • Yok canim bir geceden nolcak ertesi gun ciksn gelsin sorun yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bazen bir şey yaşamadan bile aldatırsın ne tek geceliği aldatmak olarak görmemekten bahsediyorsunuz siz.

0|0
    0|0
  • 3 saati geçiyor ise aldatmak.

0|0
    0|0
  • aldatmak ön yargıdan ibaret bir kişi birkaç kişiden de ruhsal ve cinsel tatmin sağlayabilir tek eşe bağlılık doğru 2. olunca yanlış diye birşey ön yargıdan ibaret

0|0
    0|0
  • Sende rezil aile bakanın gibi sacmalamissin tecavüzün normal olduğunu söyleyen bakanina sor tek gecelik kaçamak ta sıkıntı yok der

0|0
    0|0
  • heralde

0|0
    0|0
  • olur mu öyle şey ya sonradan öğrenmemize gerek yok grup yapalım olsun bitsin

0|1
    0|0
  • Aldatmaktır tabikide

0|0
    0|0
  • Tabiki aldatmak

0|0
    0|0
  • Saçma bir soru. Sence deyil mi?

0|0
    0|0
  • Evet