Bugün sevinenlerin, uzulenlerden fazla olması ne derece insanlık ayıbı?

Muhtemelen bu son bencem olacak. Zira ben bu ayıba katlanamıyorum. Kendimi son kez ifade etmek istiyorum. Bir şeylerin düzelmesi ümidiyle..

http://www.kizlarsoruyor.com/cinsel-yasam/a57877-katliamlara-soylenecek-soz-yok-ama-insanliga-iki-cift-lafim-olsun

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Biz gibi dusunen cok az insan var o yuzden biz kendimizi yirtsakta beyni kaliplasmis insanlar yapcak bisey yok sadece gercegi gorebimeleri icin illa yara almalari lazimki ole anliyolar cok guzel bir konuya deginmissin tesekkurler duyarliligin icin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Orada da yorumumu yaptım da bir şey eklemek istedim, bencenin konu kategorisini biraz yanlış açmışsın :)

1|0
    0|0
  • muhakak ki terörün dini dili ırkı yoktur
    ölenler hep masum insanlar olmuştur..
    Buna sevinen insanlarn ben ınsanlıgında sorun var diye düşünüyorum
    Ancak sizin gibi kendini ifade eden ve düşüncelerini net şekilde söyleyen birisininde siteden bu yüzden gitmesine anlam veremiyorum
    bu gibi düşünen insanlara inat sitede kalmanız ve bildiginiz yolda düşüncelerinizi bencelerle ifade etmenizin daha dogru olacagını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Bu insanlar yuzunden degil yonetimin tutumundan dolayı. Ben admini etiketleyip bu insanlik sucu paylasimi kaldirin dedim kaldirilan benim cevabim oldu

• ben seni pkk yandaşı diye hatırlıyorum kız. yanlış mı hatırlıyorum. bir şey diyeceğim de günahını almayam

0|0
    0|0
  • Evet bencede

1|0
    0|0
  • Herkes ektiğini biçer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...