Evlenip gitmem gerekiyor hata mı olucak sizce? Çokk uzun biliyorum. gerçekten çok ciddi lutfen okuyun?

Ailemden çok zarar goruyorum. Kimseye guvenemiyorum. Canimi çokk acitiyolar. Annem hasta beyninfde tumoru var.4 Yildir tedavi goruyor. ve hastanelerde onu oyle gorunce dayanamiyorumm agliyorumm. Ailesi onu zamaninda çok uzmus. cok deger vermis ve ezilmis. malesef o da yillsrca bizi uzdu cocuklarindan bunun hincini aldi bir bakima. bizi cok ezdi dovdu. cok basit seylerde. ve bazen hicbisey yokken.. su an son raddeye gelmis durumda beni evde merdanelerle d ovuyor. bir kolumun morlugu gecmeden digerini morarttigi oluyor. durduk yerde tokatlar yiyorum hicbisey yokken. cok canimi yakiyor. ben artik dayanamiyorum çok berbat durumdayim. Aklimi yitirmedim Rabbime sukur. ama kendimde degilim artik. universite sinavina hazirlaniyorum. derslerim iyi degil. ygsye kotu bir psikolojiyle girdim. istedigim bolumu kazanmam imkansiz degil. lysden insallah kazanacagim bu 3ay Rabbim bana sabirlar verir yardim ederse.. ailrmden gizli psikiyatriste gidiyorum. tedavi goruyorum. psikologa gidiyorum. ama cozum bu degil hayatimin duzelmesine ihtiyacim var. gitmem gerekiyor defolup gitmem gerekiyor. hickimseye guvenemiyorum. dunyada herseyden korkuyorum. Universiteye gitmek cozum belki ama bir yerde gecici cozum gozumde. Ailemle can guvenligim yokken dunya bana ne zararlar vermez ki.. yalniz basima napacagim nereye kadar. Ayaklarimin uzerinde durmaya hazirim. ama cok korkuyorumm herseyden. guvendigim kimsem yok. Ailem cok soyledi bunu annem ablam , beni zorunda olduklari icin evde tutuyolarmis. sokaga atamadiklari icin.. Daha da buyuk bir hikayem var. ama bu kadarini paylasabilirim. Evlenip gitmem gerekiyor. Gercejten gitmem gerekiyor. Akli basinda insanlarin yorumlarina ihtiyacim var. Hayatimda biri var ama hicbirini ona anlatamadim. anlatmak istemiyorum. ve ciddi dusunuyoruz. o gercekten cok ciddi. Evlenmek istiyor benimle. Ailemi de kotu tanitaamam. psikolojimin bozuk oldugunu da bilmesini istemiyorum. Nolucagini bilemem cunku

Güncellemeler:
sevdigime çok aşigim. onunla cok mutlu olucagimiz hisswdiyorum. o da beni cokk seviyor cok aşık bana. ona cok guveniyorumm. oylesine bir ciddi dusunme degil bizimki. kurtulus diye bu evliligi dusunmuyorum demek istiyorum.
..,,

0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...