Kızlar nasıl bir erkekle evlilik istersiniz?

Kızlar nasıl bir erkekle evlilik istersiniz? Kızlar nasıl bir erkekle evlilik istersiniz?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• zengin paralı yakışıklı kültürlü vs. İstemenin sonu yok dostum. bu soruyu sormak yanlış bence.. Herkes en güzelini ister asla bulamayacağı erkek modelini ister.. Sana da sorsalar nasl bir kız istersin diye.. çok güzel olsun alımlı olsun yeşil gözlü olsun benim olsun zengin olsun. kafama uygun olsun vs vs..

0|0
    0|0
    • Kardeş soruda bir yanlışlık yok bence burda sorulan sorular arasında en mantıklı sorulardan birisi bu. Herkesin bir istediği vardır elbet benim için zengin olmasın müslaman olup dinine bağlı olsun aza kanaat edip huzurlu bir yuva isteyen birisi olsun yeter.

• Sende haklısın. Çünkü sen olgunsun ve ne istediğini biliyorsun. Sitenin yaş ortalaması çok küçük olduğu için onlar sadece görselliğe ve maddiyata bakıyorlar. Bu yüzden öyle konuştum.

Kızlar Ne Diyor 3

• Tip, zenginlik bunlar gelip gecici seyler. Bence kalbinde merhamet Allah korkusu olan, simdiye kadar temiz yasamis, cocuklari ve hayvanlari seven, yasamayi seven bir insan olmali. Hem bu dunya hem oteki dunya mutlulugum olmali. Bu ne yahu kendimi esra erolda hissettim

0|0
    0|0
  • Benin yari yolda birakmayacak guven verecek biriyle

0|0
    0|0
  • Güven veren ve karakterli biriyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Cepte olmayan baskın karakterleri erkeklerle evlenirler. Nasıl desem kadının kölesi olmayacaksın ama bu kadınıda seveceksin, sen gitsende yoluma devam ederim izlenimi vereceksin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...