Ben Asya sorularımı cevaplarmısınız?

Ben Asya üzerinde milyarlar taşıyan, o milyarları verimli toprakları ve yer altı kaynakları ile o insanlar ve gerikalan insanları bile doyurdum. O kadar nankörlük ettinizki beni delik deşik ettiğiniz yetmiyormuş gibi birbirinizi kırdınız. Doymadın ey insan oğlu en çokta kana doymadın. En çokta çocukların kanına doymadın. Terör oldun, kabus oldun doymadın, toplumlar kurdun, devletler kurdun, hükümetler kurdun çocukları koruyamadın. En son asdaşım Asyayı koruyamadın, o pusetin yanında iki güvercini koruyamadın. Güvercinler öldü bari Asya'yı yaşatın. Bu yazıyı okuyanlara sorum; benim üzerimde doğmayanlar suçlu, terör suçlu, siyaset suçluda insanlar suçlu değilmi? Burada sürekli başkalarını suçlayıp, hakaret etmekten başka benim topraklarım için hiç birşey yapmayanlar, ülkeleri için birşey yapmayanlar suçlu değilmi? Siz suçlu değilmisiniz?
Ben Asya sorularımı cevaplarmısınız?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hale getirenler zaten insanlar. İnsanlar suçlu değil mi demek tuhaf olmuş. Elden bişey gelmiyor. 8 milyara yakın insan var dünyada. Gel de kontrol et gel de adam olanlarını ayıkla

0|0
    0|0
    • Evet orası yanlış olmuş

• Teşekkür ederim

• Yorum için ben teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaşamak suç olmuş bu ülkede küçük büyük kürt TÜRK sığmadık buraya dar geldi rahat battı belamızı bulduk olan küçücük yavrulara masumlara oldu biz büyüklerin pis günahını o masum yavru çekiyo

0|1
    0|0
  • benim hiç suçum yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...