Hayat size neyi öğretti arkadaşlar?

bana insanlara güvenmemeyi, kimseyi deli gibi sevmemeyi ve ne olursa olsun yalnız ayağa kalkmak zorunda olduğunu öğretti... peki size?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Insanlarin iğrenç bir mahluktan ibaret olduğunu öğretti. Bazen meleklerin bile gidebilicegini.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan ırkının ne kadar lanet ne kadar yokedici bir ırk olduğunu gösterdi. Aslında kendimizi özgür sanan ancak görünmeyen zincirlerle bağlı zavallı ahmak köleler olduğumuzu gösterdi. Hayatın ne kadar anlamsız ve gereksiz olduğunu ancak buna rağmen insanların sürekli bir anlam yüklemeye çalıştığını gösterdi. İçinden çıkmanın mümkün olmadığı bu sistemin herşeyi kontrol edip yönlendirdiğini ve insanın varolduğu sürece bu sistemin veya benzer sistemlerin de onunla birlikte var olacağını gösterdi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiçbirşeyi içine atmadan herşeyin yeri ve zamanında yaşanmasının sağlıklı olduğunu, güvenin tek kullanımlık, hergünün bize yeni bir şans olduğunu, gülümsemenin güçlü bir maske olduğunu öğretti.

0|0
    0|0
  • Bir erkege deger vermemeyi..

0|0
    0|0
  • Hiçbir şeyi umursamamayı

0|0
    0|0
  • Hayat bana kimseyi kafana takmamayi oyretdi ama ben oyrenemedim aci oyretdi ama oyrendim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sana değer vermeyi bilmeyen sadece menfaati için ihtiyaç duyan insanları sil, görmezden gel..1 dk yokluğunda telaslanan insanlara ömrünü ver.

0|0
    0|0
  • Hayat bana çalışmayana ekmek aş sevgili karı olmadığını öğretti. ve hayatta benden daha değerli olabilecek hiç kimsenin olmadığını gösterdi.

0|0
    0|0
  • Dünyada ölümden başkası yalan

0|0
    0|0
  • hayat bana insanı değerleri öğretti insanların haddini aşınca çaresizliğini gösterdi pişman olan insanları gösterdi vs vs falan filan inter milan :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...