Erkek arkadaşımın güvenini kırdım napmalıyım?

arkadaşlar beni yaptığımla kınamayın ben zaten yaptığımdan pişmanım napabilirim ona yardım edin lütfen.

ayda 1 uy uşturucu kullanıyodum onceden aklıma geldi yine kullandım ex attım, erkek arkadaşımla zıt konuştum tersleştim baya bir istemeden anladı durumdan sen ne içtin diye sordu bile , o gecede ona yalan soyledıgım ıcın uyuyamadım ertesi gün buluştuk bir değişik davrandığımın farkındaydı dayanamadım böyle bir hata yaptım dedim ve yaptığımdan gerçekten pişmanım diye söyledim şimdi bu konuda bana güvenmiyor kullanmıycam dediysemde inandıramıyorum kendimi napmalıyım sizce?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben sana kullanmayacagimi söylüyorum söz veriyorum bunu zaman gösterecek bana guvenmelisin de

0|0
    0|0
    • emin olmak istiyor o yüzden damarıma basıyo içmiyceğine emin olana kadar şunları şunları yapaamazsın gibisinden

Erkekler Ne Diyor 9

• Zamana, bırak ve dediklerinde ciddi olduğunu zamanla ona göster

1|0
    0|0
    • öyle yapıcam artık konusunu hiçbi şekilde açmamalıyım dimi? kendisi açarsa bile kapatıyım mı?

• deniycem:)

• Dene bakalım 😁

• Extasy , bizdeki sokak adıyla şeker , öyle bağımlılık yapan bir uyuşturucu değil. Almadığında seni krize sokacak bir meret değil. Genelde parti/kulüp ortamlarında atılan saçma sapan sentetik uyarıcı bir bok. Çeneyi delirttiğinden sakız çiğnenir. Esas konuya dönecek olursak onun güvenini kazanmanın tek yolu bir daha uyuşturucu kullanmaman ve ona asla kıramayacağın bir söz vermek. Sana biraz tavırlı ve mesafeli davranacak bir süre , üsteleme.

0|0
    0|0
    • içinde eroin olmadığı sürece sıkıntı yok, bir an nefsime yenik düştüm ve aldım zaten. ama güvenemiyor işte geç cevap verdiğimde bile şüphesinde.

• guven yok oldugu gibi kolayda kazanilir ama insanlar bilmez nasil kotu olmak kolaysa iyi olmakta kolay ceheneme gitmek kolay oldugu gibi cennete gitmekd e kolaydir sen istesen zaten cenente gidersin

0|0
    0|0
    • bu konuda zor

• amaci vardir

• ne amacı olabılır amacı olan ınsan 1 kere söyler geçer bunu söylediğimde yıkılmaz karşımda nasıl bı hale gırdıgını gordum benı toparlamak için nasıl uğraştığınıda görüyorum

• Güven tek kullanımlıktır ablacım, bitmiş o iş

0|0
    0|0
    • konuştum kendisiyle pişman olduğumun farkında başka konuda değil sadece bu konuda güvenmiyor , bu konuda güvenini kazanmamıda tekrar istiyo

• abi bu insanlar güvenin tek kullanım olduklarını neden anlamıyor hiç anlamam.

0|0
    0|0
    • başka bir konuda güvenini kırmadım, yaptığım hatayı kendim söyledim bu yüzden bir hatamla silmek istemedi bizi.

• Erkek için değilde kendin için kullanmamalısın

0|0
    0|0
    • kendim içinde kullanmıyorum zaten, ama erkek arkadaşımın güveninide bu konuda tekrar kaazanmak istiyorum

• Gerçekten pişman olduğunu belli etmelisin

• Yenisini al

0|0
    0|0
  • Uyuşturucu kullan unutursun

0|0
    0|0
  • oh ne ala yap yap ama bak doğruyu söyledim kırılma bana güven. yeniden yapmayacağın ne malum. ayrıca hapın etkisinde kimbilir neler yaptın sen bile hatırlamıyorsundur.

0|0
    0|0
    • bişey yapmadım etkisindeyken evdeydım zaten, yapmıycam dıyıp lafta kalmıycam gerçekten yapmıycam.

• arabeske bağlama.

bu tamamen irade meselesi bırakmak isteyen yanında kimse olmasada bırakır.

• arabeske bağlamıyorum :DDD yanında bırısı varken daha kolay olur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...