Kedimi geri vermek istiyorum. sizce buna üzülür mü?

bundan yaklaşık 4 ay önce 3 aylık iki kardeş kedi sahiplendim. çok da tatlılar. ama kıyafetlerim evim yatağım tüy içinde. eşyalarımı ne kadar yıkayıp temizlesem de artık evde tüyden tozdan nefes almak zor geliyor. bu kardeşleri eski sahibine geri versem beni özlerler mi? onu da seviyolardı baya.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• bir sey olmaz ver gitsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kediler üstlerinden toz toprak dökmezler. Tam tersine kediler çok temiz hayvanlardır. Sokağa çıkıp ayaklarından bir şey taşıyorlarsa onu bilemem fakat ev kedilerinin kirli ve pasaklı olduğu pek görülmüş iş değildir. Kediler temizlikleriyle tanınan hayvanlardır.

Tüy dökme konusunda bahsettiğiniz kadar büyük bir sorun varsa bunu veteriner ile konuşmalısınız. Kediler evi tüy içinde bırakacak kadar tüy dökmezler. Ya bir sorunları var ya da mevsim geçişi gibi geçici bir durum. Bir kedinin sürekli tüy dökmesi doğru olmaz.

Geri verme konusunda ise durum tatsız. Belli ki kedilerden kopmuşsunuz. Olumsuz elektriği kediler hissederler. Aranızdaki bağ doğru şekilde kurulmayacaktır. Geri verme durumunda da değişikliğe uyum sağlamaları zaman alır. Yani her iki seçenek de kediler için hoş değil ama sizin bakış açınızı görünce kedileri geri vermeniz onlar için daha iyi bir seçim.

0|0
    0|0
    • toz kelimesi evet yanlış oldu. dışarı çıkmıyolar. sadece tüy döküyolar ama baya fazla. iki renkli kedilerde bu oluyor. tekir beyaz karışık renkli. başka koyu renkli tekirim de var onun tüyü pek dökülmüyor. tüy filtresi var diye kurutma makinası aldım ama çare olmadı.

• Halıları kaldırmak bir çözüm değil. Kediler ve siz beraber orta yolu bulabilmelisiniz. Bulacaksınız da ama sıkılmadan, pes etmeden deneyerek.
      Profil resmimde gördüğünüz sarışın ile neler yaşadığımızı bir bilseniz.
      Kaç kere kafasını yardı, bacağında 4 kırıkla eve geldi. Hastalıkları, sorunları. Tıpkı insan gibi. İyi günde, kötü günde...

• EİC seçimi için teşekkür ederim Sistem.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence veterinere danışmalısınız. Umarım bir problemleri yoktur.

0|0
    0|0
  • bir süre sonra kızıp, bunu onlara yansıtabilirsin. İyisi mi ver bence aranız bozulmadan. :)

0|0
    0|0
    • yok kötü davranma söz konusu olamaz. çok seviyorum onları. ama tüysüz hayatımı özledim.

• :D Dikenine katlanamıyorsun ama güllerin. Eski sahipleriyle aran iyiyse özleyince görüşürsünüz. :)

• eski sahibi iyi biri ama pek samimiyetim yok. ancak foto atabilir.

• Bana ver bana bana bana 😄

0|0
    0|0
    • keşke bakabilecek olsan. ama yapamassın çok zor. hem de eski sahibi böyle bir durumda başkasına vermemi kabul etmiyor. kendisine vercem. ve bu da

• bu daha güvenli kedilerim açısından.

• Pekii 😕

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayata kuser intihar ederler

0|0
    0|0
    • beni özlemeseler de evimi özlerler. evim büyük ve dört nala koşup oynuyolar. oyuncakları da var :)

• Üzülmez

0|0
    0|0
  • Kediler insanlara bağlanmaz yaşadığı yere bağlanır..

0|0
    0|0
    • eski sahiplerini de seviyorlar zaten. annesiz bulunmuş biberonla büyütülmüş yavrular. ama dediğine katılmıyorum sahiplerini de seviyor kediler.

Yükleniyor...