Belçikada patlama! Ne düşünüyorsunuz?

Belçikada patlama! Ne düşünüyorsunuz?

Allah hepimizin sonunu hayr etsin. Paris katliamını yapan teröristin yaptığı düşünülüyor. Evden çıkmadan ayet el kursi okuyun.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Olmaması gereken şeyler ve benim en çok merak ettiğim şey Dünya bu saldırıya ne diyecek? Ankara saldırılarına diyemediklerini diyebilecek mi? Her şeyi geçtim AP'nin arkasına çadır kurduran hükümet şimdi o çadırlara özgürlük diyebilecek mi?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• isin kotu yanı da ayetel kursi okusak da gene sözde dini savunanlarca olduruluyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ayet el kursi yangın zırhı mı? Şarapnel geçirmezlik şifresi mi?

Böyle giderse bütün başkentleri ezberleyeceğiz.. Kültürümüz gelişe gelişe kültür mantarı gibi olduk.

2|0
    0|0
  • 3 brüksel lahanası bitkisel hayata girdi diyorlar inanamadık şok içindeyiz :0

0|0
    0|0
  • Keşke yenibosna metrobüste patlatsalarda ölsem afagafs

0|0
    0|0
  • düşünmüyorum terörrün asıl gitmesi gereken almanya ingiltere ama oralara gitmiyor başka yerlere gidiyor

0|0
    0|0
  • patlamalardan seni koruyacak şey din değil patlamaların sebebi din.

0|0
    0|0
  • Belçika istihbaratı uyuyor heralde, nası sokmuşlar oraya bombayı

0|0
    0|0
  • Birazda orda patlasin.

0|0
    0|0
    • Bu şekilde düşünmen çok yanlış.

• Kusura bakma ama pariste patlama olunca bütün devlet büyükleri pariste toplandı yürüdü. Türkiye dahil. Türkiyede her gün patlama oluyor artık neredeyse hangi ülke cikipta turkiyeye gelip teröre karşı yurusuyus yaptı?

• Terör her yerde...

0|0
    0|0
  • odan çok dağınık,

0|0
    0|0
  • Ayet el kursi yi bilmiyom

0|0
    0|0
  • 2. cisi patladı metro istasyonunda kardeş teror bu. Allah kazalrdan belalardan korusun

0|0
    0|0
  • Bakalım her yer yine kırmızı siyah sarı olacak mı?

0|0
    0|0
  • Evin hali ne böyle :D

0|0
    0|0
  • taksimde de patlamışşş,,, okmeydanında da patlamışşşşş, ulus'da da patlamış... aaaaa pardon türkiye değil orası ya tüh hevesim kursağımda kaldı ya... !!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...