Özel okuldayim hocam üzerime yürüdü?

Özel okula gidiyorum bugün gezi olacaktı, gitneyecektim bende , başta gideceğim için okula makyajlı ve sivil gelmiştim, sınıftan çıkarken bedenci gördü , ne bu halin dedi , ben gelmiyorum dedm suratına bakmadan geçtim, geri çağırdı gittim , ne senin bu halin falan diye bağırdı bana, ne varmış halimde gelmiyorum ayrıca bugün dilekceliyim okulda yok gorunuyorum dedim, birden bağırmaya basladi benimle duzgun konuş falan diye, diğer hoca tutmasaydi üzerime yuruycejti , koridorun ortasında. Bende sallamadim arkamı döndüm giderken gerizekali dedi bana , tekrar arkamı döndüm Banami dedin onu dedim evet dedim nolucak dedi, peki dedim, daha çok bagirdi ama zor tutuyoelar üstüme atlayacak az kaldı, yarım saat sonra bahçede gördü beni , seni disipline vericem haberin olsun dedi, bende o lafı sicilinize isleticem haberiniz olsun dedim. Ne yapabilirim şimdi

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir öğretmen olarak bir defa yalan dolan sözlerinden düşüncenden dolayı seni kınıyorum... O öğretmen arkadaş eğer bunu demişse sen kesinlikle haketmişsindir az bile yapmış bu iki ben o öğretmenin yerinde olsam seni Okul kapısından içeride sokmazdım Özel okul diye öğretmenleri parayla satın aldığını düşünen zavallılardansınsende

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence sen kendini bir şey sanmayı bırak

0|0
    0|0
    • bir o degil çoğu öyle bunların 200 puanla girdikleri yıllık kac milyar veripde okuduklari o okullarda kendilerini bir şey sanarlar meslegimde bunun örnekleri aşırı fazla ve büyük bir haksızlık söz konusu

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsanlarla iletişimi öğrenin herşeyden önce. Birşey konuşurken, yaş aralığı farketmeksizin insanların yüzüne bakarak konuşun. Özel okulda olmanız orada bulunan öğretmenlere istediğiniz gibi davranma lüksü vermiyor. Kaçıncı sınıfsınız?

0|0
    0|0
  • Keşke tutmayalarmis hocani daha bu yaşta aileden gelen bilmislik taslayan uyuz parali özel okul ogrencilerine verilen o diplomaya yazık

0|0
    0|0
  • Saygılı davransaydın bunlar olmazdı. Özel okula gidiyosun diye bu seni yüceltmez. İnsan ol insan gibi muamele gör.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• haketmişsin az bile yapmış sinir oluyorum senin gibi ukala olup kendini bir b. k zannedenlere

0|0
    0|0
Yükleniyor...