BELÇİKA'DA PATLAMA !!! ?

Yaygaracılar hadi twit'lere sarılın şurda patlama var burda patlama var diye istihbarat eksikliği var diyordunuz ya hani sadece türkiyede olurdu ya... şimdi bir bakalım Belçikaya bakalım kaç kişi bizim gibi bizim ülkemizde olduğu gibi yapacak? kaç kişi hükümet istifa diyecek.( burada burdaki patlamaları savunuyor felan değilim demem odur ki içimizde düşman çokken dışarıda düşman aramaya gerek yok)

Güncellemeler:
BRÜKSELDE PATLAMA OLDU,, TÜRKİYEDE Kİ YANDAŞLARDA ŞİMDİ TAKSİMDE DE OLDU BEYOĞLUNDA DA OLDU KIZILAYDA DA BOMBA PATLAMIŞ DİYE TWİT ATARLAR BEKLE GÖR ELLERİ KLAVYEDE !

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hukumet istifa etse hersey duzelecek tecavuzler azalacak dolandiricilar yargilanacak bizim vergilrrmizle esleri magaza kapatip alisveris yqpmayacak.

0|0
    0|0
    • bu gune kadar bu ulkede kaç hukumet ıstıfa ettı bılgın varmı? ne kadar duzeldı degılmı ıstafalardan sonra?

• daha kötü duruma gelmedi mi?

• hesabımı degistrdim emailimden dolayı. Hayır sonrasında topralanma daha hızlı oldu. Yani daha kotu günler de yasadık ama onun basında oldugu donemden cok daha iyisini de yasadık sonradan. Anlıyorsun degil mi ecevitten bahsediyorum

En İyi Erkek Görüşü

• pkk'yı korumaktan kendi vatandaşlarını korumayı unutmuş belçika

0|0
    0|0
    • korumaya devam etsinler inşallah kendi kanlarında boğulacaklar

Kızlar Ne Diyor 2

• Anlaşıldı bu akepeli

0|0
    0|0
    • hala anlamıyorsunuz değil mi... senin ülkendeki patlamalara sebeb olan pkk destekleyen ülke orası

• @080rhgo kasdettiğin hukumet ıcınde türkiye cumhuriyeti hukumetıde varmı?

• pardon nick yanlıs yazmısım yoruma ozur dılerım

• bence brükseldeki hukumet de istifa etmeli kendileri isid terorununu yukselttler

0|0
    0|0
    • edeceklermi sence

• @iverid valla ben eskiye dönüp baktığımda hiç iyi günler yaşandığını hatırlamıyorum bahsettigin günleri cok ıyı hatırlıyorum. yazarkasalar anayasa kıtablı dönemi de biliyorum

• @iverid başka yorumda demişsinki bır patlıyor tesdbiri alıyor ıkıncı patlamıyor demıssın bak arkadasım tv ac bı bak peşpeşe 3 patlama oldu arkadaşım etme...

Erkekler Ne Diyor 2

• cehennem cennetten daha kalabalıksa, cehennemdekiler olarak doğruyu mu yapmış oluyoruz?
    (örneği geniş düşünün)

0|0
    0|0
    • hayır zalimler için yaşasın cehennem diyoruz... dediğini çok iyi anladım merak etme arkadaşım olayı doğru bulduğumu soylemıyorum ama şu varki bize bıyık altından gülenleri görüyoruz şu an

• evet yapacak bırsey kalmadı bomba ile halkı yıldırmak istiyorlar ve türkiyede de hem onların destekçileri hemde at gözlüğü takanlar onların ekmeğine yağ sürüyorlar... arkadaş pkk açıklama yapıyor bomba patlatacagız dıye bırlık olup pkk ya karsı duralım dıyeceklerıne asparagas haberler ile ortalıgı karıstırıyorlar hukumet ıstıfa he kesin bu akp li bu dıyorlar ben akp li olsam ne sen chp mhp hdp olsan ne adam olamadıkdan sonra.. ( sözüm sana değil arkadasım kusura bakma buraya yazdım ama)

• akp hükümet olarak değil iç işleri bakanı y da mit başkanı istifa etmelidir. gereği budur. operasyonlarla mit ve polis teşkilatı zayıflatıldı. askerler zayıflatıldı.4 yıl önceki referandumda söylemiştim aponun istemediği herkesin görevden alındığını. akp nin suçu budur. bombayı patlatmadı ama işleri kolaylaştırdı. konusunda uzman adamlar yerine kendi adamlarını getirdi.
      chp ise önce destek olup sonra hesap sormak yerine önce hesap sordu. hatası budur. fakat destek de olsa samimi bir karşılık bulamazdı, sonuçta hükümet her hatasını muhalefete yüklüyor.
      hdp ise zten terördür, pkk ne ise hdp odur.
      şimdi hükümete kızıyorsam sebebi benim gördüğümü, görmezden gelmesi, üstüne bir de vatan haini ilan etmesidir.
      hatalar olur ama birileri bu hataların bedelini ödemeli. hatalara sebep olan brileri.
      fakat bunu asla komple bir hükümet istifası olarak düşünme. iç işleri bakanı ya da mit yetkilisi kşmse sorumlu bedeli o ödemeli

• Ne kadar boş bir insansın ya

0|0
    0|0
    • sen ne kadar dolu bir insansın?

Yükleniyor...